Advokatų kontora „Konsus“ vs Dumblas (79:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 15 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“

2016 sausio 15 d., Penktadienis, 21:47 val., peržiūros: 1283

Sausio 15 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėję įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Advokatų kontora „Konsus“ priemė svečius „Dumblą“. Advokatų kontora „Konsus“ buvo iškovoję 10 pergalių ir kartą buvo pralaimėję. „Dumblo“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynes pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes rezultatu 5:4 pirmavo Advokatų kontora „Konsus“. Šeimininkai pamažu didino pranašumą. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė šeši taškai (12:6), o minutės pertraukėlės paprašė „Dumblas“. Po jos du taškus su varžovo pražanga pelnė svečiai (12:9). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė Advokatų kontora „Konsus“ (17:9). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (19:12).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis patikimai gynėsi Advokatų kontora „Konsus“. Sužaidus keturias su puse minutės komandas skyrė 12 taškų (24:12), o minutės pertraukėlės paprašė „Dumblas“. Po jos šeimininkų pranašumas padidėjo iki 14 taškų (26:12). Aštuntą minutę komandas skyrė 17 taškų (33:16). Vėliau du dvitaškius iš eilės pelnė L.Steikūnas (33:20). Į tai Advokatų kontora „Konsus“ atsakė taikliu tolimu metimu, o pirmą rungtynių pusę taikliu dvitaškiu baigė svečiai (36:22).

Pirmas tris trečio kėlinio minutes be klaidų gynėsi Advokatų kontora „Konsus“, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (44:22). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Dumblas“ (44:25). Netrukus dviem baudos metimais „Dumblas“ sumažino varžovų persvarą iki 17 taškų (44:27). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 20 taškų (55:35). Per likusį laiką šeimininkų persvara sumažėjo vienu tašku (56:37).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dviem taikliais šeimininkų dvitaškiais (60:37). Vėliau komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (62:39), Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 18 taškų (66:48). Septintą minutę šeimininkų pranašumas padidėjo iki 24 taškų (74:50). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Dumblas“, kuriam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 16 taškų (79:63).

Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo 11 pergalę, o „Dumblas“ pralaimėjo penktą kartą.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris E.Bučinskas: „Sunkiai įsivažiavome iš pradžių,gal mums labiau šiandien sekėsi, bet varžovai savo metimų visai nesumetė. Pavyko atitrūkti ir tada be įtampos baigėme rungtynes.„ Paklaustas, kuo dar buvo pranašesni už varžovus, treneris atsakė: „Labiau laimėt norėjome ir jie prisidėjo, kad savo metimų nesumetė. Dėl to šios rungtynės taip ir pavyko.“

Advokatų kontora „Konsus“: Gediminas Kemzūra – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 22 tšk. (20 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Sadauskas – 10 tšk.

Dumblas: Paulius Žekonis – 15 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Steikūnas – 13 tšk., Martynas Gustainis – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nušlavė varžovus sau nuo kelio ir tvirtai žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 12 d., šeštadienis, 19:27 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)