VU KHF vs KMAIK (66:50)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 24 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„VU KHF“ pasiekė nesudėtingą pergalę

2014 spalio 24 d., Penktadienis, 22:00 val., peržiūros: 1130

Spalio 24 dieną, 19:40 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos „VU KHF“ (šeimininkai) ir "KMAIK" (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo ir net 16 taškų pranašumą pasiekė šeimininkai, kurie vėliau atsipalaidavo ir likusį laiką komandos, galima sakyti, žaidė lygiai. Vistik turimas solidus pranašumas leido „VU KHF“ ekipai pasiekti lengvą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:50.

Rungtynių pradžia labai prastai susiklostė svečiams, kurie sunkiai rinko taškus, o sustabdyti puikiai veikiančio šeimininkų puolimo jiems niekaip nesisekė. Savo ruožtu „VU KHF“ krepšininkai demonstravo sau įprastą, komandinį žaidimą. Kad šeimininkai rungtyniauja tikrai susikaupę liudijo ir tai, jog per pirmąjį kėlinuką padaryta vos viena klaida. Visa tai leido skirtumui pasiekti net 16 taškų ribą. Nuo to momento „VU KHF“ komandos žaidimo kokybė ėmė prastėti. Aišku, savo vaidmenį čia suvaidino ir atsipalaidavimas, kuris neišvengiamai ateina pasiekus tam tikrą pranašumą. "KMAIK įgavo daugiau erdvės puolant, gerai pataikė iš toli, bei prasidedant ilgajai pertraukai priartėjo. Rezultatas po dviejų kėlinukų 39:27.

Po ilgosios pertraukos „VU KHF“ ekipai pavyko vėl nutolti, vienu metu skirtumas pasiekė ir 20 taškų ribą. Rungtynių likimas tapo aiškus, svečiai nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos. Per likusį laiką komandos žaidė taškas į tašką, svečių gretose įspūdingais blokais pasižymėjo E.Degėsys, bet vien jo pastangų neužteko. Tačiau "KMAIK" komanda pasipriešino garbingai ir jei ne tragiškas pirmasis kėlinukas intriga galėjo ir sugrįžti. O šeimininkai šį vakarą įrodė savo pranašumą, bei laimėjo rungtynes rezultatu 66:50.

VU KHF: KOMANDOS STATISTIKĄ PATEIKSIME VĖLIAU, SUDĖTIS DAR NEĮKELTA Į SISTEMĄ.

KMAIK: Arnas Petrauskas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Eimantas Degėsys – 18 tšk., Donatas Smalakys – 4 tšk.

„VU KHF“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:40 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš toliašaudę „Savų“artileriją ir iškovojo pergalę. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 11:19 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)„VU KHF“ išvengė nemalonaus siurprizo (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 11:12 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Grizlius“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Dienos rungtynėse „VU KHF“ teko pakovoti dėl pergalės prieš „Partizaną“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:16 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 00:44 val.)