KRASTA AUTO KAUNAS vs STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA (68:82)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 26 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Pirmose pusfinalio rungtynėse "Statybų vizija & LSMU VA" nugalėjo "Krasta auto Kaunas"

2012 balandžio 27 d., Penktadienis, 00:37 val., peržiūros: 2346

Ketvirtadienį, balandžio 26 dieną, Ažuolo katalikiškos mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių "Iššūkio" taurės pirmosios pusfinalio rungtynės tarp "Krasta auto Kaunas" (šeimininkai) ir "Statybų vizija & LSMU VA" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių pradėję dominuoti svečiai išlaikė saugų pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė nesunkią pergalę rezultatu – 68:82. "Statybų vizija & LSMU VA" serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai laimėdami 0:8, tačiau šeimininkai sugebėjo varžovus prisivyti iki 2 taškų ( 8:10, bet po dviejų tiaklių M.Petrausko metimų svečiai padidino savo pranašumą iki 6 taškų ( 10:16). Šeimininkų metimai ir toliau skriedavo pro šalį, o tuo pasinaudoję svečiai padidino pranašumą iki 9 taškų. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 14:23.

Prasidėjus antram ketvirčiui svečių skirtumas išaugo iki 13 taškų (14:27). Toliau ekipoms žaidė apyligiai, svečiams pavyko išlaikyti 13 taškų pranašumą, bet šeimininkai sugebėjo spurtuoti 10:0 atkarpą ir sumažinti skirtumą iki 3 taškų ( 31:34). Likus žaisti dvi minutes svečiams pavyko atsatyti 9 taškų pranašumą. Rezultatas – 31:40.

Prasidėjus trečiam ketvirčiui "Krasta auto Kaunas" sumažino skirtumą iki 5 taškų, tačiau svečiai pademonstravo puikią gynybą ir laimėjo atkarpą 15:2, tai leido jiems atitrūkti nuo varžovų 19 taškų skirtumu ( 36:55). Likus žaisti keturias minutes komandos apsikeisavo taikliais metimais. Svečiams pavyko padidinti pranšumą vienu tašku – 46:65.

Prasidėjus ketvirtam kėlinukui komandos apsikeisdavo taikliais metimais ir įpusėjus ketvirčiui toliau skyrė 22 taškai komandas ( 53:75). Antroje pusėje kėlinuko šeimininkai spurtavo 11:2 ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 13 taškų ( 64:77). Svečiai išlaikė saugų pranšumą iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – 68:82.

Po laimėtų rungtynių "Statybų vizijos & LSMU VA" ekipos žaidėjas kalbėjo:" Vėlyvos vuco rungtynės, visi mūsų susirinko. Mažai buvo žaidybinių minučių.Smagu pažaisti krepšinį. Laimėsim šitą taurę."

Po pralaimėtų rungtynių "Krasta auto Kaunas" ekipos pagrindinis centro puolėjas teigė:"Sužaidėm pagal savo galimybes. Pirmoje pusėje dar dar žaidėm, bet antroje jau sveikatos pritrūko. Gynyboje buvo sunku vienas prieš vieną apsiginti, fizinės jėgos neleido. Sekmadienį žiūrėsim, bandysim parodyti kažką geresnio."

"Krasta auto Kaunas": Š.Petraitis ( 29tšk. 9išpr.praž.), G.Rinkevičius ( 20tšk. 12 atk.kam.), J.Leitanas ( 8 tšk. 10 atk.kam.)

"Statybų vizija & LSMU VA": M.Petrauskas ( 20tšk.), M.Narbutas ( 15tšk.), V.Babrauskas ( 13tšk.)

"Statybų Vizija & LSMU VA" nepasigailėjo "Krasta Auto Kaunas" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nugalėjo "Kauno Grūdai - 2" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Statybų Vizija & LSMU VA“ įveikė " Krasta Auto Kaunas" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Lietuvos kariuomenę" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:08 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Krasta Auto Kaunas" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duonos" ekipą (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:38 val.)Nesunkiai pasiekta "Statybų Vizija & LSMU-VA" ekipos pergalė (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:10 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" antrą kartą nugalėjo "Omegos" ekipą ir žengia į pusfinalį (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" lengvai įveikė savo varžovus (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" antrą kartą įveikė "Krasta Auto Kaunas" ekipą ir pateko į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:57 val.)