UNO vs RBnuoma ‒ IVnet (64:72)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

RBnuoma-IVnet ekipa įveikė Uno vyrus.

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 23:06 val., peržiūros: 844

Vasario 10 dieną trečiadienį 30+ „Jabra“ pirmenybėse susitiko šeimininkai „Uno“ ir svečiai „RBnuoma- IVnet“. Turnyrinėje lentelėje geresnė padėtis yra šeimininkų, kurie užimą 7 vietą, kuomet svečiai yra žemiau 9 vietoje. Abiems ekipoms pergalė yra reikalinga norit kovoti dėl geresnės vietos turnyrinėje lentelėje, bei tuo pačių dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Šios dienos varžybose abiejų komandų pataikymas buvo panašus, tačiau šeimininkams pavyko pataikyti tik 1 trišakį, kuomet varžovai įmetė jų net 6.

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų šaudymu pro šalį. Pirmieji į priekį sugebėjo išsiveržti svečiai po taiklių G.Davidavičiaus baudos metimų. (0:2). Vis dėlto šeimininkai rungtyniavo užsivedė ir greitai persvėrė rezultatą savo naudai, o po rezultatyvios atkarpo jau pirmavo (15:10). Kėlinio pabaigoje svečiai labai sunkiai rinko taškus, kas leido „Uno“ ekipai padidinti persvarą ir po pirmųjų 10 minučių pirmauti rezultatu (22:16).

Antrajame kėlinyje svečiai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (24:21). Tačiau šeimininkai vėl spurtavo į priekį sužaisdami atkarpą (6:2). Tuomet svečių ekipos gynėjas M.Kleiza kėlinio antroje pusėje įmetė 4 tritaškius, kurie vertė varžovus sunerimti, nes po 2 kėlinių jie jau atsilikinėjo 1 tašku (35:36).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai dar atrodė pasimetė ir sunkiai sekėsi jiems užpulti, kuomet svečių komandą pajutusi žaidimą didino savo persvarą, kuri 3 minutę siekė (37:46). Antroje kėlinio pusėje „Uno“ vyrai prabudo ir kiek geriau sužaidė kėlinį, tačiau paskutinę minutę susirinktos baudos leido varžovams pelnyti lengvus taškus. Po 3 kėlinių svečiai laiminėjo rezultatu (48:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo (9:2) ir tarsi nusprendė rungtynių baigtį. „Uno“ ekipos vyrai stengėsi dar išnaudoti savo pranašumą baudos aikštelėje ir taip vedami M.Gailiūno sumažino atsilikimą iki (60:68). Tačiau po minutės pertraukėlės svečiai žaidė užtikrintai ir šventė pergalę rezultatu (64:72)

„RBnuoma- IVnet“ V.Šunokas:

Kamuoja traumos visą sezoną, sunkiai susirenkame, šiandien daugiau negu 7 atėjo tai pavyko laimėti, džiaugiamės pergalę. Tikiuosi pasistengsim dar ir pateksim į atkrintamąsias.

Uno“ R.Tumpa:

Visas rungtynes šiandien nesugebėjome patempti, užbėgti, nors daugumoje susirinkę buvom. Trūksta ugnelės. Kažkaip sezono pradžioje dar žaidėme, o dabar ar pavargome ar noras dingo.

UNO: Modestas Gailiūnas – 25 tšk. (15 atk. kam.), Andrius Olberkis – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Juris Goštautas – 10 tšk.

RBnuoma ‒ IVnet: Mantas Kleiza – 28 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 18 tšk. (9 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas – 12 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ komanda buvo nušluota „Šernų“ekipos. (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Šilainiai“ įveikė vienus iš grupės autsaiderių (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:04 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Po sunkių 3 kėlinių Uno ekipai pavyko laimėti rungtynes. (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:32 val.)UNO ekipa Šernus palaužė tik ketvirtajame kėlinuke. (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:29 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 22:40 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)