NMA vs ASU darbuotojai (60:52)„Žemės ūkio sektoriaus“ taurė 2014/2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„NMA“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „ASU darbuotojų“ ekipą.

2014 gruodžio 08 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 975

Pirmadienį, gruodžio 8 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "ŽŪS" taurė, kurioje susitiko šeimininkų statuse žaidę "NMA" ir svečiai "ASU darbuotojai" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "ASU darbuotojai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (10:20). Antrame kėlinyje "NMA" ekipai šiek tiek pavyko sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų aptirpo iki 4 taškų – (23:27). Trečiasis kėlinys vėl geriau susiklostė svečių ekipai, kurie po trijų kėlinių padidino skirtumą iki 8 taškų – (35:43). Ketvirtame kėlinyje "NMA" ekipai pavyko net tik išlyginti rezultatą, bet ir atitrūkti nuo varžovų ir iškovoti sunkią pergalę rezultatu – (60:52).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "NMA" komandos pelnytais taškais, vėliau sekė "ASU darbuotojų" 6 pelnyti taškai iš eilės ir sužaidus nepilnas 3 minutes rezultatas buvo – (2:6). Sužaidus dar 4 minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo – (8:14). Per likusį laiką svečiams pavyko surengti spurtą – (2:6) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių laimėtą atkarpa – (2:6), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 14 taškų – (12:26). Vėliau sekė šeimininkų laimėtą atkarpa – (11:1), kuri leido po dviejų kėlinių skirtumą sumažinti iki 4 taškų – (23:27).

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo "ASU darbuotojų" komandai, kuri pirmų 5 minučių atkarpą laimėjo – (2:12), po kurios skirtumas išaugo iki 14 taškų – (25:39). Per likusį laiką "NMA" ekipai šiek tiek pavyko pagerinti žaidimą, kuris leido sumažinti skirtumą iki 8 taškų – (35:43).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo "NMA", kurie sužaidus 3 minutes sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti jį savo naudai – (45:43). Svečiams buvo pavykę dar du kartus išlyginti rezultatą, bet perimti iniciatyvos nepavyko. Per likusį laiką "NMA" tvirtai perėmė rungtynių eigą į savo rankas, kurių daugiau nepaleido ir šventę puikią pergalę rezultatu – (60:52).

Po laimėtų rungtynių "NMA" komandos treneris kalbėjo:"Sunkios rungtynės buvo, nepataikėme daug, varžovai leido laisvai mesti. Vėliau pradėjome aktyviau gintis, pradėjome šiek tiek greičiau bėgti, po truputi, po truputi rezultatas toks koks yra."

Po pralaimėtų rungtynių "ASU darbuotojų" komandos treneris kalbėjo:"Pritrūko žaidybinės patirties kai kuriems mūsų kolegoms. Pradėjo asmeniškai gintis, mane asmeniškai paspaudė ir daugiau pasipylė klaidų ir taip gavosi."

NMA: Paulius Janavičius – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Orlickas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Algirdas Pupkus – 9 tšk.

ASU darbuotojai: Andrius Kleinauskas – 15 tšk., Rolandas Rakštys – 12 tšk., Donatas Jonikavičius – 7 tšk.

„Out of office“ nesunkiai įveikė „ASU darbuotojų“ komandą. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:52 val.)„NMA Kaunas“ įveikė „ASU Darbuotojus“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:47 val.)Čempionų titulą ginantys „ŽŪM ‒ NŽT“ taip ir neleido „ASU Darbuotojams“ įsiveržti į priekį (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:38 val.)„ASU darbuotojai“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 13:44 val.)Atkakliose rungtynėse „NMA“ įveikė „NMA Kauną“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:11 val.)„ASU darbuotojai“ nesunkiai susitvarkė su „NMA LMT“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:07 val.)