IT-TAŠKAS.LT vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (64:50)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Tik antroje rungtynių pusėje"IT-taškas.lt" įveikė "Lietuvos geležinkelius"

2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 23:01 val., peržiūros: 2799

Sekmadienį, sausio 6 dieną, VDU Rasos gimnazijoje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "IT-taškas.lt" (šeimininkai) ir "Lietuvos geležinkeliai" (svečiai). Pirmuosius du kėlinukus komandos žaidė taškas į tašką, tačiau antroje rungtynių pusėje užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir iškovojo pergalę rezultatu – 64:50.

Rungtynėms prasidėjus pirmieji minimaliu pranašumu nuo varžovų pabėgo "Lietuvos geležinkeliai" 0:4, tačiau šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ir susikrauti trijų taškų pranašumą ( 9:6). M.Kuliui pavyko greita ataka sumažinti skirtumą iki minimumo, bet E.Kumža tolimi tritaškiu metimu atstatė 4 taškų pranašumą ( 12:8). Per likusias dvi minutes svečiams pavyko tik vienu tašku sumažinti deficitą. Rezultatas – 14:11.

Antram kėlinukui prasidėjus komandos demonstravo greitą krepšinį, bet metimai skriedavo pro šalį. Sužaidus tris minutes komandas skyrė tik vienas taškas ( 19:18), o dar po keletos sėkmingų atakų "Lietuvos geležinkeliai" persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau likus žaisti tris minutes šeimininkai taikliais baudos metimais ne tik , kad perėmė iniciatyva į savas rankas, bet ir įgijo 4 taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 28:24.

Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko išlyginti rezultatą ( 28:28), bet "IT-taškas.lt" spurtavo 7:0 atkarp ir įgijo 7 taškų pranašumą. Svečiai užpuolę keletą greitų atakų apmažino skirtumą iki dviejų taškų ( 35:33). Toliau svečiams sunkiai sekėsi stabdyti šeimininkus baudos aikštelėjė ir rinko lengvai taškus iš po krepšio, to pasakoje, šeimininkai laimėjo 10:0 atkarpą ir įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas – 48:37.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai turėjo galimybę apmažinti skirtumą, tačiau baudos metimai skriedavo pro šalį ir tarp komandų liko tas pats 11 taškų. ( 54:43). Sužaidus 4 minutes, mini šou pademonstravoM.Škimelis, kuris be atsako varžovų pelnė iš eilės 8 taškus ir padėjo tašką šiose varžybose ( 62:45). Per likusias minutes svečiams pavyko tik trim taškais sumažinti skirtumą ir pergalę šventė "IT-taškas.lt" ekipa rezultatu – 64:50.

Po laimėtų rungtynių "IT-taškas.lt" komandos treneris, M.Kadarauskis, teigė:" Turėjome nuoskaudą šiai komandai, nes praeitose varžybose, pirmavę keturis kėlinukus, per paskutines minutes pralošeme jiems. Galbūt, suveikė toks faktorius, kad bijojom jiems vėl pralaimėti ir visi susikaupėme antroje pusėje."

"IT-taškas.lt': E.Kumža ( 15 tšk.), T.Buzas ( 13 tšk.), M.Škimelis ( 10 tšk.)

"Lietuvos geležinkeliai": M.Kulys ( 15 tšk., 6 išpr.praž.), A.Grabauskas ( 11 tšk.), A.Vaičiulis ( 10 tšk., 5 rez.perd., 5 išpr.praž.)

"Kauno energija" be didesnio vargo įveikė "Lietuvos geležinkelių" komandą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:22 val.)Įspūdingame trileryje Ryterna po pratęsimo palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 23:14 val.)Sabonio KC pranoko Lietuvos Geležinkelius (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Įtikinama "Lietuvos geležinkelių" pergalė (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:37 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" išardė bėgius "Lietuvos Geležinkeliams" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Rapala“ sezono starte neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" palaužė "IT - Taškas.lt" pasipriešinimą (2012 gruodžio 04 d., antradienis, 00:21 val.)"IT-Taškas.lt" neturėjo vargo su "Viči" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 22:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Kauno energija" sutriuškino "IT-taškas.lt" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 16:54 val.)