TOPO CENTRAS vs SPORTO MANIJA& VAILENDAS (78:77)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Topo Centras" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo pergalę

2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 03:10 val., peržiūros: 4048

Sekmadienį, lapkričio 6 dieną, Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos B pogrupio rungtynės tarp "Topo Centras" (šeimininkai) ir "Sporto Manija & Vailendas" (svečiai) ekipų. Pirmąjį kėlinuką sėkmingai sužaidę šeimininkai įgijo devynių taškų pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki ilgosios pertraukos. Vėliau svečiams pavyko kiek apmažinti deficitą. Lemiamąjame ketvirtąjame kėlinuke žaidimas visiškai išsilygino ir "Sporto Manija & Vailendas" priartėjo prie varžovų palikdami jiems vos kelių taškų pranašumą, tačiau paskutines rungtynių minutes protingai sužaidę "Topo Centro" krepšininkai iškovojo pergalę minimaliu skirtumu – 78:77 (28:19, 16:16, 23:19, 11:23).

Jau pačioje kėlinuko pradžioje į priekį pabėgo šeimininkai, tačiau netrukus svečiai atsakė atkarpa 4:0 ir usmažino atsilikikmą iki dviejų taškų. Vėliau "Topo Centro" žaidėjai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo šešių taškų persvarą, kurią, netrukus, dvitaškiu metimu varžovai sumažino iki keturių taškų. Tolimesnėje eigoje šeimininkų krepšininkai surengė spurtą 7:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki venuolikos taškų, tačiau penki iš eilės D.Mikalausko taškai sumažino jo komandos atsilikimą iki šešių taškų. Kėlinuko pabaigoje tritaškiais metimais varžovus užbombardavo "Topo Centras", kurių dėka šeimininkų pranašumas išaugo iki trylikos taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodė "Sporto Manija & Vailendas" ekipos žaidėjai ir sumažino atsilikimą iki devynių taškų 28:19.

Antrąjame kėlinuke žaidimas kiek išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų nepakito. Pirmosiomis šio ketvirčio minutėmis svečiai sumažino deficitą iki trijų taškų, tačiau ilgai netrukus, šeimininkai vėl spustelėjo akseleratorių ir nutolo devyniais taškais. Kėlinuko viduryje, abiems komandoms apsikeitus taikliais tolimais šūviais, primaujančios komandos pranašumas išliko tie patys devyni taškai. Vėliau ekipos vienodai keitėsi rezultatyviomis atakomis, ko pasekoje tarpusavio taškų santykis nepakito ir prieš ilgąją pertrauką komandas tebeskyrė devyni taškai – 44:35.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų pranašumas išaugo dar daugiau. Nors kėlinuko pradžioje abi komandos vienodai taikliai ir sėkmingai atakvo krepšį, vėliau, po atkarpos 5:0, svečiai sumažino atsilikimą iki septynių taškų. "Topo Centro" kepšininkai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavę 10:2 įgijo jau penkiolikos taškų pranašumą, kurį, vėliau, po dar kelių sėkmingų išpuolių padidino iki aštuoniolikos taškų. Sporto Manija & Vailendas", tiksint paskutinei šio ketvirčio minutei dar sugebėjo pelnyti penkis taškus iš eilės ir sumažinti deficitą iki trylikos taškų. 67:54.

Lemiamasis ketvirtis buvo aistringiausias šio vakaro rungtynėse. Jau nuo pat pirmųjų šio kėlinuko minučių šeimininkai pradėjo vis dažniau strigti svečių gynybos gniaužtuose, kuo "Sporto Manija & Vailendas" puikiai naudojosi rengdami greitas atakas. Po kelių tokių išpuolių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki aštuonių taškų, o dar vėliau, po R.Jankūno dvitaškio ir iki šešių taškų. Šeimininkai sugebėjo padidinti pranašumą iki devynių, tačiau svečiai sugebėjo surengti spurtą 8:0 ir sumažinti atsilikimą iki minimumo. Tuomet, po šeimininkų klaidos ir svečių perimto kamuolio į greitą ataką nuskubėjęs D.Mikalauskas, po komandos draugo perdavimo nesugebėjo niekeno nedengiamas pataikyti iš po krepšio, kuo pasinaudoję "Topo Centro žaidėjai įgijo keturių taškų pranašumą. Svečiai dar bandė gelbėtis prasiženginėdami, tačiau pastangos buvo bevaisės ir šeimininkai šventė sunkią pergalę rezultatu 78:77.

"Topo Centro" gretose išsiskyrė V.Paulauskas, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 13 atšokusių kamuolių ir surinkęs dvigubą dublį. Jam puikiai talkino po 16 taškų pelnę G.Naikauskas ir I.Grigaravičius (6 išprov.praž.). Taip pat M.Gailiūnas pridėjo 10 taškų.

"Sporto Manija & Vailendas" ekipoje R.Adžgauskas pelnė 19 taškų, išprovokavo 5 pražangas. V.Česnauskas savo komandai pelnė 16 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. R.Jankūnas ir D.Mikalauskas pridėjo po 12 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

Anonimas2011 lapkričio 07 d., 20:38 val.

neitema bet klausiu ko nors: Pats zaidejas gali atiusti savo nuotrauka i  licencijos@kkl.lt. parases savo varda,pavarde ir t.t ?

Anonimas2011 lapkričio 07 d., 15:30 val.

Viskas jau gerai.

Anonimas2011 lapkričio 07 d., 00:41 val.

Vytauto Paulausko taip pat nėra

"Topo Centras" nesunkiai iškovojo šeštąją pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Topo Centras" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Topo Centras" vos nepaleido pergalės iš rankų (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 01:18 val.)"Bresta" įrodė savo pranašumą prieš "Sporto Maniją & Vailendą" (2012 kovo 09 d., penktadienis, 19:52 val.)"Renversa" pasiekė nelengvą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:55 val.)"Topo Centras" sutriuškino savo varžovus (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 19:39 val.)"Topo centras" pranoko "United" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Sporto Manija & Vailendas" po galingo paskutiniojo kėlinio pelnė užtikrintą pergalę (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 23:00 val.)"Topo Centras" antroje rungtynių pusėje įveikė "ASU & Pilėnai" krepšininkus (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:06 val.)"Topo centras" pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:36 val.)