LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA vs KRASTA AUTO KAUNAS (71:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

''LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA'' įveikė ''KRASTA AUTO KAUNAS''

2012 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 00:22 val., peržiūros: 2733

Sekmadienį, Lapkričio 4 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' ir ''KRASTA AUTO KAUNAS'' ekipų.Rungtynės buvo labai atkaklios. Pirmus du kėlinius dominavo stiprus ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' komandos puolimas. Šeimininkai neleido "KRASTA AUTO KAUNAS'' ekipai priartėti arčiau kaip 10 taškų. Po dviejų kėlinių ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' pirmavo 40:25.Trečiajį kėlinį geriau sužaidę "KRASTA AUTO KAUNAS" ekipa po trijų kėlinių sugebėjo priartėti prie varžovų 51:47. Ketvirtasis kėlinys žadėjo didelę intriga, taip ir atsitiko. Komandos visą kėlinį žaidė taškas į tašką, pradėjus tiksėti paskutinėms kėlinio minutėms ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' turėjo 5 taškų persvara. Netrukus jie imetė labai svarbų tritaškį, kitoje atakoje tuo pačiu atsakė ir varžovai, tačiau taktiškai nesusitarę kaip gintis leido laikrodžiui ištiksėti paskutines minutes ir padovanoti pergale ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' komandai rezultatu 71:65.

Pirmasis kėlinys prasidėjo galingu ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' komandos spurtu,priešininkai stengėsi vytis ir atsakyti tuo pačiu , bet šeimininkai kontroliavo rungtyniu ritmą. ''KRASTA AUTO KAUNAS" sunkiai sekėsi rinkti taškus tiek is baudų metimo linijos,tiek is po krepšio.Pirmajam kėliniui pasibaigus rezultatas buvo ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' ekipos naudai 23:8.

Antrasis kėlinys beveik nesikeitė nuo pirmojo, komandos daug klydo, bet šeiminkai neleido nei kiek priartėti varžovams. Tiesa varžovai biski atsigavo ir pradėjo sėkmingiau žaisti , bet šeiminkai ir vėl ijūngė savo puolimo mašina .Paskutinėmis atakomis komandos apsikeitė tritaškiais metimais ir į pertrauką ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' ekipa išėjo jau turėdama penkiolikos taškų deficitą 40:25.

Trečiasis kėlinys prasidėjo "KRASTA AUTO KAUNAS" komandos spurtu 10:0 ir rezultatas ištirpo iki 5 taškų. Kiek vėliau į tai penkiais taškais atsakė "LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA" žaidėjas Marius Petrauskas. Bet "KRASTA AUTO KAUNAS" ir toliau gana lengvai rinko taškus ir gynėsi prieš varžovų atakas, bet ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' ekipa geriau sužaidusi kėlinio galą pirmavo 51:47.

Ketvirtasis kėlinys žadėjo nemaža intriga, taip ir nutiko. Komandos taškus rinko tik baudos arba tritaškiais metimais. Likus dviems minutėms po Šarūno Petraičio dvitaškio su pražanga "KRASTA AUTO KAUNAS" komanda priartėjo prie dviejų taškų persvaros. Pradedant tiksėti paskutinėms priešpaskutinės minutės sekundėm "LSMU VA – STATYBŲ vizija" ekipa pataikė du tritaškius metimus ir padidino persvara iki aštuonių taškų. Likus mažiau nei vienai minutei savo ataką rengė "KRASTA AUTO KAUNAS'' , besibaigiant atakai komandos lyderis pataikė dar vieną dvitaškį metimą ir nubraukė deficita iki šešių taškų.''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' paskutinėje atakoje galėjo laikyti kamuolį iki pat rungtynių pabaigos, tuo jie ir pasinaudojo, kadangi "KRASTA AUTO KAUNAS" ekipa nesiėme jokių veiksmų. Rezultatu 71:65 ''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' šventė sunkią pergalę.

Po rungtynių laimėtojų komandos treneris Marius Petraukas sakė: Kad , pergalę atnešė didelis žaidėjų skaičius , sakė šiemet didelė , gausi sudėtis , dar nemokam ruotuoti , truputi strigom , ypač puolime , bet šiaip tai patraukėm , dauguma manau , kad didesnė mūsų sudėtis lėmė pergalę.

''LSMU VA – STATYBŲ VIZIJA'' : Marius Petraukas ( 15 tšk. ) , Virginijus Lapėnas ( 14 tšk. 9 atk.kam.) Matas Narbutas ( 13 tšk.), Gražvydas Davidavičius ( 10 tšk. 10 atk.kam. )

''KRASTA AUTO KAUNAS'' : Šarūnas Petraitis ( 21 tšk. 8 atk.kam 3 rez.perd ) , Tomas Petrošius ( 12 tšk. 8 atk.kam 4 rez.perd ) , Justas Leitanas ( 12 tšk. 13 atk.kam.)

''LSMU VA - Statybų Vizija'' sutriuškino ''Kauno Stumbras'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 00:19 val.)Paskutiniame kėlinyje ''Krasta Auto Kaunas'' įveikė ''Kauno Grudus'' (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:36 val.)''Krasta Auto Kaunas'' po atkaklios kovos įveikė ''Baubilas'' ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:50 val.)''Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC'' dar kartą įrodė savo pranašumą ''Krasta Auto Kaunas'' ekpai (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 21:49 val.)Penkių ''Krasta Auto Kaunas'' ekipos narių užteko iškovoti užtikrintai pergalei (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)"LMSU VA - Statybų vizija" lengvai įveikė "Sabonio KC Admin" komandą (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:22 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:02 val.) "LSMU VA - Statybų vizija" iškopė į ''Įmonių'' lygos finalą (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)