Kulautuva vs Best 4 You (55:58)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliame mače „Best 4 You“ įveikė „Kulautuvą“

2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 23:40 val., peržiūros: 921

Balandžio 8-ąją dieną, trečiadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės B pogrupio dvikova tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusios „Kulautuvos“ ekipos ir „Best 4 You“ krepšininkų.

Susitikimo pradžioje į priekį veržėsi „Kulautuva“ ir po 5 E.Mackevičiaus taškų atitrūko rezultatu 6:3, o po dar vieno minėto žaidėjo tritaškio aikštės šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą (11:5). Antroje kėlinio pusėje „Best 4 You“ padėtis pasiekė kritinę ribą, kuomet dar vieną tritaškį įsūdė E.Eimontas ir skirtumas išaugo iki 8 taškų (16:8), bet tuomet svečiai ėmėsi reformų. Porą tritaškių smeigė D.Jagminas, o abu taiklūs K.Klimo baudų metimai pjovė skirtumą iki 2 taškų ir po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 18:16.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis A.Šilenkos ir E.Mackevičiaus vedami „Kulautuvos“ krepšininkai susigrąžino 6 taškų persvarą (24:18), bet dar neįpusėjus ketvirčiui varžovai ėmėsi reformų. „Best 4 You“ iniciavo spurtą 0:6 ir grąžino rungtynėse pusiausvyrą (24:24). Nors antroje kėlinio pusėje „Kulautuva“ neleido varžovams įsiveržti į priekį ir svečiai beveik visą kėlinio laiką buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau „Best 4 You“ neatsiliko ir nuolat alsavo priešininkams į nugarą, o taiklus A.Jakšto dvitaškis kėlinio pabaigoje nusvėrė rungtynių svarstykles į kitą pusę ir įpusėjus mačui „Best 4 You“ džiaugėsi minimaliu pranašumu – 32:33.

Po didžiosios pertraukos užvirė permaininga kova. Pradžioje kėlinio abi komandos pabuvo priekyje, bet dar pirmoje kėlinio pusėje „Kulautuva“ kilo į šturmą, spurtavo 7:0 ir atsiplėšė į priekį 5 taškais (42:37). Visgi tuomet estafetę perėmė „Best 4 You“ ekipa, kuri atsakė varžovams laimėta atkarpa 2:10 (8 taškus pridėjo K.Klimas) ir apvertė viską aukštyn kojomis (44:47). Ketvirčio finiše „Kulautuva“ prisikasė iki minimumo ir po pusvalandžio kovos rezultatas buvo 46:47.

Lemiamo ketvirčio starte pranašumas svyravo tarsi svarstyklės tai vienos, tai kitos komandos naudai. Visgi kurį laiką „Kulautuvai“ nepavyko pelnyti taškų ir tuo netruko pasinaudoti varžovai, kurie surinko 6 taškus be atsako ir atitrūko 5 taškais (50:55). Visą ketvirtąjį kėlinį vyko ne itin rezultatyvi kova ir rezultatas švieslentėje keitėse ne dažnai. Antroje kėlinio pusėje „Best 4 You“ išlaikė šiokį tokį atstumą. bet likus žaisti 1 minutę, Š.Mačiulio tritaškis prikėlė intrigą (55:57). Prie baudų metimo linijos stojęs D.Jagminas minimaliai padidino svečių atotrūkį (55:58) ir sutvirtino savo ekipos pozicijas. Per likusį laiką „Kulautuva“ turėjo net dvi progas išlyginti rezultatą, tačiau abu tolimi metimai skriejo pro šalį ir pergalę savo rankose išlaikė „Best 4 You“. Galutinis rungtynių rezultatas – 55:58.

Vilius Lincevičius („Best 4 You“):

Šiandien vyko atkakli kova iki pat pabaigos. Kas padėjo rungtynių pabaigoje?

„Sėkmė padėjo. Šiaip labai nepataikėm. Labai komandinio susižaidimo mums trūksta. Tas labai trukdo eiti į priekį, bet šiandien pavyko laimėti.“

Šarūnas Mačiulis („Kulautuva“):

Sunkios rungtynės buvo. Beveik visą susitikimą žaidėt apylygiai. Ko pritrūko pabaigoje?

„Šaltų nervų ir taiklių metimų.“

O kokį įspūdį paliko varžovai? Įveikiami?

„Varžovai kaip varžovai. Žinoma įveikiami. Iš jų žaidimo matėsi, kad įveikiami.“

„Best 4 You“ komandoje pirmaisiais smuikais griežė K.Klimas (30 tšk., 6 atk. k.), K.Tvarkūnas (13 tšk., 6 išpr. pr.), D.Jagminas (11 tšk., 6 atk. k.), A.Jakštas (3 tšk., 9 atk. k.) ir L.Jagminas (1 tšk.).

„Kulautuvos“ gretose išsiskyrė E.Mackevičius (35 tšk., 8 atk. k.), Š.Mačiulis (7 tšk., 12 atk. k.), D.Blužas (5 tšk., 13 atk. k.), E.Eimontas (4 tšk., 6 atk. k.) ir A.Šilenka (4 tšk., 7 išpr. pr.).

„Best 4 You“ pavasario „Sportturas“ taurėje pasiekė pirmąją pergalę po dviejų iš eilės nesėkmių (1-2). „Kulautuva“ pogrupio varžybas baigė su vienintele pergale ir trimis pralaimėjimais (1-3).

„Parabelis“ komandiniu žaidimu užtikrintai įveikė „Kulautuvą“. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:27 val.)„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkę „Nematyti“ neleido „Kulautuvai“ pasvajoti apie pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:00 val.)„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:26 val.)„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Kulautuva“ iškovojo pirmą pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:21 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Šilainiai ‒ 2“ komandai (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:43 val.)