Callcredit vs Kauno tiltai (67:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 1170

Lapkričio 17 dieną "VRM" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Callcredit" priemė svečius "Kauno tiltus". "Callcredit" buvo iškovoję tris pergales, o "Kauno tiltai" savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir vieną pralaimėjimą.

Pirmi rungtynėse taškus pelnė "Kauno tiltai", bet sužaidus dvi minutes "Callcredit" pirmavo rezultatu 6:2. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė trys taškai (14:11). Netrukus "Callcredit" taiklus tolimas metimas padidino persvarą iki šešių taškų (17:11). Į tai atsakė "Kauno tiltai" pelnydami aštuonis taškus be atsako (17:19). Paskutines dvi kėlinio minutes geriau sužaidė "Callcredit". Šeimininkai pelnė keturis taškus, kurie jiems padėjo pirmauti sužaidus pirmas 10 minučių rungtynėse.

Pirmas dvi antro kėlinio minutes "Callcredit" gynėsi be klaidų, o keturi pelnyti taškai privertė minutės pertraukėlės prašyti "Kauno tiltus" (25:19). Penktą minutę komandas skyrė septyni taškai (27:20). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Callcredit" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (27:28). Visgi baigiantis kėliniui į priekį pavyko išsiveržti "Callcredit" (29:28).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos keitėsi taikliais metimais (33:32). Įpusėjus kėliniui komandas vis dar skyrė vienas taškas (36:35). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą surengė "Kauno tiltai", kurie pelnė septynis taškus be atsako (36:42). Iki kėlinio pabaigos buvo likusios trys minutės. Jas daug geriau sužaidė "Callcredit". Aikštės šeimininkai pelnė 11 taškų, o į savo krepšį praleido tik vieną (47:43).

Prasidėjus ketvirtam ketvirčiui du taškus su varžovo pražanga pelnė V.Šluta (50:43). Netrukus komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (52:45). Trečią minutę spurtą pradėjo "Kauno tiltai", kurie laimėjo trijų minučių atkarpą rezultatu 0:8 (52:53). Prasidėjus antrai ketvirčio pusei persvarą susigrąžino "Callcredit" (57:53). Septintą minutę "Kauno tiltai" prisivijo varžovus (57:56). Per likusį laiką "Callcredit" žaidė užtikrintai ir įgiję solidesnę persvarą ją išsaugojo iki rungtynių pabaigos (67:58).

"Callcredit" iškovojo ketvirtą pergalę, o "Kauno tiltai" varžovų pranašumą pripažino antrą kartą.

"Callcredit" komandos treneris Tomas Konovalovas: "Rungtynės, kaip aš ir tikėjausi, buvo pakankamai sunkios. Varžovai patyrusi komanda, kuri pernai gerai pasirodė didžiojoje taurėje. Jie realiai visas rungtynes žaidė mums neparankų žaidimą, kuris buvo jiems priimtinas, bet mums ne. Didžiulių pastangų dėka pavyko laimėti. Labai gerai šiandien susirinkome ir pagrindinių žaidėjų dėka pavyko laimėti atkaklioje kovoje." Paklaustas, ar stengėsi nuvarginti varžovus, treneris atsakė: "Vienas iš pagrindinių dalykų buvo palaikyti aukštą tempą. Vis dar nepavyksta to įgyvendinti pilnai. Nors mūsų žaidėjų daugiau, bet jie kažkodėl nesugeba palaikyti aukšto rungtynių tempo. Yra dar kur tobulėti."

"Kauno tiltų" treneris Mindaugas Mažeika: "Šiandien kovojo lygiavertės komandos. Abi komandos turėjo šancų laimėti, bet gale rungtynių varžovai išsaugojo daugiau jėgų. Iš tikro galėjome ir laimėti ir pralaimėti. Trūko poros žaidėjų, kurie būtų padėję išsaugoti daugiau jėgų."

Callcredit: Arūnas Rimas – 19 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 13 tšk., Julius Kalnietis – 13 tšk., Valdas Šluta – 12 tšk.

Kauno tiltai: Artūras Kaminskas – 15 tšk., Evaldas Jančauskas – 13 tšk., Tomas Kmitas – 11 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk.

„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno tiltus“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)