Baubilas vs Best 4 You (76:47)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“

2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 00:15 val., peržiūros: 1390

Ketvirtadienį, gruodžio 4 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko paskutinės pirmojo etapo, "Įmonių" lygos varžybos. Jose susitiko vietos "Baubilas" prieš svečius "Best 4 You". Nuo pat rungtynių pradžios savo sąlygas diktavę šeimininkai iš rankų neišleido turėto pranašumo ir sutriuškino savo varžovus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan atkakliu komandų žaidimu. Jos žaidė taškas į tašką ir "Baubilas" vis turėjo šiokį tokį pranašumą. Kėliniui įpusėjus, komandas skyrė keturi taškai, tačiau "Baubilas" kėlinį užbaigė 7:0 spurtu ir po pirmojo kėlinio turėjo jau dviženklį pranašumą – 19:8. Antrąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo "Best 4 You", kurie spurtavo 4:12 ir prisivijo savo varžovus. Tačiau šeimininkai pelnė penkis taškus paeiliui ir taip užbaigė kėlinį. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 28:20.

Trečiasis kėlinys priklauso "Baubilo ekipai". Galima sakyti, jog visas kėlinys buvo spurtas, kurį laimėjo pastarieji. Šeimininkai pelnė dvidešimt taškų, į kuriuos svečiai atsakė šešiais. Kėlinio pabaigoje "Best 4 You" pridėjo dar du taškus ir kiek sumažino atsilikimą. Po trijų kėlinukų rezultatas 48:28. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo kiek sėkmingiau bei sumažino atsilikimą iki penkiolikos. Tačiau ketvirtį "Baubilas" užbaigė dar vienu spurtu, šįkart – 21:7. Galiausiai šeimininkai sutriuškino savo varžovus, rezultatu 76:47.

Baubilas: Martynas Laukaitis – 12 tšk., Rokas Kabašinskas – 11 tšk., Donatas Pocevičius – 10 tšk., Ramūnas Švagždys – 10 tšk., Dmitrij Kvitka – 10 tšk., Domas Juknevičius – 10 tšk.

Best 4 You: Liudas Čekavičius – 17 tšk., Tomas Lincevičius – 8 tšk., Lukas Balasevičius – 7 tšk.

„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą. (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)Atkakliose rungtynėse „Baltic Logistic Solutions“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ komandą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:19 val.)„Ryterna“ solidžiu žaidimu palaužė „Best 4 U“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 22:07 val.)