R2P Sport – 2 vs Kolpingo kolegija (65:54)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2015 balandžio 18 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „R2P Sport ‒ 2“ iškovojo Mažosios taurės auksą

2015 balandžio 18 d., Šeštadienis, 17:09 val., peržiūros: 1383

Šeštadienį, balandžio 18 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių Mažosios taurės didysis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių „R2P Sport – 2“ ir svečių „Kolpingo kolegijos“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė panašiai, tačiau prabėgus kelioms minutėms aikštės šeimininkai pradėjo tolti. Vis tik, kiek vėliau sėkmingiau puolime pradėję žaisti svečiai varžovus pasivijo, tačiau ir toliau solidų žaidimą išlaikę aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir rungtynių pabaigoje palaužti varžovų pasipriešinimą. 65:54 (21:13, 9:11, 16:21, 19:9).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių rezultatas buvo lygus. Kiek vėliau nedidelį spurtą surengę aikštės šeimininkai įgijo septynių taškų atotrūkį, tačiau vietoje nestovėję „Kolpingo kolegijos“ žaidėjai netrukus prisivijo priešininkus. Kėlinuko laikui einant į pabaigą „R2P Sport – 2“ dar kartą sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka įgijo devynių taškų pranašumą. Per likusį laiką prastai baudos metimus realizavę svečiai sumažino deficitą iki aštuonių taškų. 21:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ilgai netrukus „Kolpingo kolegijos“ krepšininkai ėmė mažinti atsilikimą. Vis tik, taip lengvai pranašumo iššvaistyti nesiruošę aikštės šeimininkai atsitiesė, bet geriau kėlinuką užbaigę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. 30:24.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau puolime pradėję rungtyniauti svečių krepšininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir rezultatą išlyginti. Po dar kelių sėkmingų išpuolių iš eilės „Kolpingo kolegija“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau jų buvimas priekyje ilgai nesitęsė ir aikštės šeimininkai sugebėjo susigrąžinti pranašumą į savo rankas. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos ekipos dar apsikeitė tolimais metimais, ko pasekoje vieno taško pranašumą išsaugojo „R2P Sport – 2“. 46:45.

Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje intriga ilgai nesitęsė. Pačioje pradžioje „Kolpingo kolegija“ dar buvo perėmusi iniciatyvą, tačiau kelis taškus iš eilės pelnę šeimininkai susigrąžino kelių taškų persvarą į savo rankas. Kiek vėliau svečių krepšininkai dar buvo kiek priartėję, tačiau neilgam, nes čia pat spurtą 9:0, kuris tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos, surengę „R2P Sport – 2“ ekipos krepšininkai iškovojo aukso medalius. 65:54.

Naudingiausiu rungtynių krepšininku buvo pripažintas Linas Akstinavičius.

Trenerių komentarus galėsite pamatyti video reportaže.

R2P Sport – 2: Linas Akstinavičius – 22 tšk. (9 išpr. praž.), Laurynas Andrijauskas – 13 tšk. (16 atk. kam.), Robertas Stankus – 11 tšk.

Kolpingo kolegija : Edvinas Masiokas – 13 tšk., Tomas Vaškevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Aivaras Bisigirskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)Antrajame kėlinyje dominavę „R2P Sport ‒ 2“ tvirtu mostu pravėrė finalo duris (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:38 val.)Negausiai susirinkę „R2P Sport – 2“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Grean Death“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)Nepaisant dviejų diskvalifikacinių pražangų „R2P Sport – 2“ nugalėjo tragiškai atakavusius „Rind“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:22 val.)„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)„KMAIK“ komanda neatsilaikė, antrojoj rungtynių pusėje, prieš „R2P Sport-2“ komanda. (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)