Jaunalietuviai – R2P Sport vs UNITED & Radijas Tau (88:129)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

53 taškai per kėlinį atnešė pergalę „UNITED & Radijas Tau“

2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 17:23 val., peržiūros: 1126

Gruodžio 7 dieną įvyko Elito lygos "TopSport" rungtynės, kuriose susitiko "Jaunalietuviai – R2P Sport" prieš „UNITED & Radijas Tau“. Penkiese žaidę šeimininkai metė rimtą iššūkį aukščiau lentelėje esantiems varžovams, po pirmojo kėlinio pirmavo svečiai, tačiau antrajame kėlinyje po įspūdingo spurto šeimininkai persvėrė rezultatą ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo minimalų pranašumą (45:44). Trečiajame kėlinyje svečius gelbėjo tritaškiai metimai, o "Jaunalietuviai – R2P Sport" į priekį vedė du lyderiai, po trečiojo kėlinio pranašumas buvo svečių rankose. (73:76) Ketvirtajame kėlinyje „UNITED & Radijas Tau“ surengė tikrą šou, netrūko nei dėjimų, nei taiklių tritaškių. Laimėta atkarpa 0:20 užtikrino pergalę svečiams. Galutinis rungtynių rezultatas 88:129

Rungtynes šeimininkai pradėjo dviem V.Gadliausko tritaškiais, oponentų ekipoje pirmus šešis taškus surinko D.Baika. Viso kėlinio metu svečiai buvo vienu žingsniu priekyje , tačiau fantastiškas šeimininkų komandos lyderio pasirodymas neleido varžovams atitolti, M.Valaitis per šį kėlinį pelnė 13 taškų. Besibaigiant kėliniui „UNITED & Radijas Tau“ žaidėjas D.Gudeliauskas per kelias minutes vienas pelnė 9 taškus ir padidino atotrūkį iki rekordinio 5 taškų skirtumo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 24:29

Antrąjį kėlinį A.Gedminas pradėjo pataikydamas tritaškį ir padidindamas pranašumą, po šio epizodo sekė važovų 11:0 spurtas, po kurio jau pirmavo "Jaunalietuviai – R2P Sport". Šiame kėlinyje ir vėl nesustabdomai žaidė šeimininkų jau minėtas lyderis, per 10 minučių prie savo sąskaitos dar pridėjęs 12 taškų. Antrajame kėlinyje svečiai iš 8 tritaškių pataikė tik vieną, tai prisidėjo prie to kad oponentai nepiknaudžiaudami tritaškiais metimai persvėrė rezultatą ir po 20 minučių žaidimo pirmavo rezultatu 45:44.

Trečiajame kėlinyje „UNITED & Radijas Tau“ žaidėjai prisitaikė savo taikiklius ir iš 10 metimų pataikė 6, tai leido susigrąžinti turėtas pozicijas. Visgi, svečių gynyba dar nerado priešnuodžių prieš M.Valaitį, kuris šiame kėlinyje 10 taškų, taip neleidamas panaikinti intrigos. Penkiese susirinkusiems šeimininkams vis dažniau reikėjo atokvėpio minučių, agresyvumas taip pat sumažėjo, per šį kėlinį išprovokuota tik viena pražanga. Po trečiojo kėlinio intriga išliko, kadangi komandas skyrė tik 3 taškai. (73:76)

Ketvirtajame kėlinyje akivaizdžiai šeimininkams trūko jėgų, tiek gynyboje, tiek puolime, o varžovai intensyvumą tik didino. „UNITED & Radijas Tau“ pirmas 5 minutes laimėjo rezultatu 0:20 ir intriga dingo. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai pelnė pirmus taškus, o svečiai atakas rengė per keletą sekundžių, kurios dažniausiai pasibaigdavo taikliais tritaškiais metimais. Svečiai šį kėlinį sužaidė beveik tobulai, taiklumas iš visų pozicijų siekė 80%, o per kėlinį pelnyti 53 taškai pretenduoja į vieną geriausių rezultatų šį sezoną. Galutinis rungtynių rezultatas 88:129

"Jaunalietuviai – R2P Sport" treneris V.Andrulevičius rungtynes komentavo taip: Tris kėlinius sužaidėme tobulai, tikrai nesitikėjome kad penkiese galime mesti iššukį, kadangi trūksta pagrindių lyderių. Ketvirtajame kėlinyje tiesiog pritrūko jėgų, o varžovai viską pataikė, rezultatas tikrai neatspindi šiandienos kovos.

„UNITED & Radijas Tau“ treneris K.Tarvydas sakė : Sunkiai įsivažiavome, bet tai galbūt dėlto kad turime gana sunkų tvarkaraštį, taip pat sunkiai surenkame žaidėjus rungtynėms, turime ir traumų. Smagu kad gerai sužaidėme paskutinį kėlinį ir laimėjome

Jaunalietuviai – R2P Sport: Martynas Valaitis – 42 tšk. (13 atk. kam.), Armandas Čiras – 15 tšk., Vaidotas Gadliauskas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Kirill Aramtsov – 11 tšk.

UNITED & Radijas Tau: Deividas Baika – 31 tšk., Andrius Gedminas – 31 tšk., Donatas Gudeliauskas – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Dimša – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 14 tšk. (11 atk. kam.)

Vilniaus kolegija be didesnio vargo pranoko „UNITED & Radijas Tau“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 11:32 val.)Elito lygoje „UNITED & Radijas Tau“ iškovojo kelialapį į pusfinalį (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)„Tegra“ po atkaklios mačo pradžios įveikė „United & Radijas TAU“ ekipą (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „United & Radijas Tau“ ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Kolegijos“ pranašumą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Vilniaus kolegija“ pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nusileido „United & Radijas TAU” komandai (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)Tryse rungtynes baigę „Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ išlaikė pergalę savo rankose (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:29 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:45 val.)Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)Rungtynėse, kuriose Karolis Pupinis pagerino du lygos rekordus, lengvą pergalę pasiekė „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 00:01 val.)„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)