VAIŠVYDAVA vs SK DAINAVA (69:63)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Vaišvydava“ po labai atkaklios kovos palaužė „SK Dainava“ ekipą

2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 3119

Sekmadienį (05.20), Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė turnyro rungtynės, kuriose susitiko „Vaišvydava“ (šeimininkai) ir „SK Dainava“ (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi labai permainingai ir įpusėjus kėliniui 2 taškų pranašumą turėjo „Vaišvydavos“ ekipa (7:5). Vis dėlto ketvirčio pabaigą geriau sužaię svečiai, „SK Dainava“ ekipos krepšininkai, po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 12:10. Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli ir įnirtinga kova, o prieš didžiąją pertrauką „Vaišvydavos“ ekipa sugebėjo išsiveržti į priekį rezultatu 27:25. Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėjė nesikeitė ir komandos kovėsi taškas į tašką, po tijų kėlinių 3 taškai priekyje „Vaišvydava“ (49:46). „Vaišvydavos“ krepšininkams vis dėlto pavyko išlaikyti pranašumą ir švęsti pergalę rezultatu 69:63.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų užvirė kieta kova abiejose aikštelės pusėse ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, o įpusėjus pirmajam ketvirčiui komandas skyrė tik 2 taškai , rezultatu 7:5 pirmavo „Vaišvydava“. „SK Dainava“ komandos krepšininkai neleido pernelyg nutolti šeimininkams ir baigiantis ketvirčiui, po taiklaus Giedriaus Purausko dvitaškio išsiveržė į priekį 10:12.

Antrasis kėlinys klostėsi taip pat įnirtingai ir atkakliai, o sužaidus 5 minutes antrajame ketvirtyje vieno taško pranašumą vis dar turėjo „SK Dainava“ komandos krepšininkai (18:19). Antrojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidę „Vaišvydavos“ ekipos žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir prieš didžiąją pertrauką įgijo dviejų taškų pranašumą (27:25).

Trečiajame kėlinyje ir toliau kova klostėsi taškas į tašką, o sužaidus 3 minutes trečiajame kėlinyje rezultatas tapo lygus (35:35). Nei vienai komandai ir toliau nesisekė atitrūkti nuo varžovų, o kėlinys baigėsi „Vaišvydavos“ ekipai pirmaujant 3 taškais (49:46).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu „SK Dainava“ ekipos žaidėjo Edvino Dzimanavičiaus dvitaškiu ir skirtumas sumažėjo iki 1 taško (49:48). Tuomet „Vaišvydavos“ ekipos krepšininkai pabandė pabėgti į priekį ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui įgijo 5 taškų pranašumą (62:57). „SK Dainava“ ekipa dar bandė pasivyti varžovus, tačiau „Vaišvydavos“ekipos krepšininkai atlaikė varžovų ekipos spaudimą ir iškovojo pergalę rezultatu 69:63.

Po pralaimėtų rungtynių „SK Dainava“ komandos treneris kalbėjo: „Pralaimėjom prieš pogrupio lyderius tai ne taip apmaudu, o jei jie tokie nebūtų ir būtumėm pralaimėję, ištvermi pralaimėjimą būtų sunkiau. Ką gi,bandysime reabilituotis prieš kitus varžovus. Rungtynėse mūsų komandai trūko susižaidimo, nes tai tik antros mūsų rungtynės, esam naujai susibūrę, o „Vaišvydava“ jau visą sezoną žaidžia, tad, turbūt, yra susižaidę“.

Po laimėtų rungtynių „Vaišvydava“ komandos treneris kalbėjo: „Džiaugiamės, kad laimėjom, rungtynės buvo sunkios, kokių ir tikėjomės“.

„Vaišvydava“: Tomas Kmitas (19 tšk., 10 išpr. praž.), Audrius Linkus (17 tšk.), Naglis Dunčikas (17 tšk., 7 atk. kam.), Nerijus Bijaminas (11 tšk.).

„SK Dainava“: Edvinas Dzimanavičius (20 tšk.), Tomas Bumbulevičius (10 tšk.), Aurimas Ambrasas (8 tšk., 7 atk. kam.).

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

E.R.2012 gegužės 22 d., 14:12 val.

Lietuviais esame mes gimę...  Šiaip pagalvojau, netikėjau, kad taip nutiko, bet vakar jis mums vėl rašė rungtynes, paklausiau, pasirodo - akurat. Gaila, kad darbo metu, naudojant savo prietaisą, jis sugenda ir taisymas 5 kart brangiau kaštuoja, nei vienerių rungtynių darbo užmokestis   Bet nuo nelaimingų atsitikimų niekas neapsaugotas...Nu nebent Ch.Norrisas...

Žiedų valdovas2012 gegužės 22 d., 08:22 val.

E.R., Koks džiaugsmas apima kai kaimynui tvartas sudega, karvė pastimpa. Suima durnas juokas, džiugesys. Labai lietuviška :(

E.R.2012 gegužės 21 d., 18:30 val.

Statiste, toks durnas juokas paėmė. Nesakyk, kad po interviu ėmimo, kai iškrito fotikas ant žemės - nebeįsijungia? ;DDD Nes kažko trūksta šitam straipsnyje

"Vaišvyda" tik po atkaklios kovos palaužė BC "Ambi" ekipą (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:35 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė "Freolitus & Doremus" ekipą (2012 gegužės 18 d., penktadienis, 00:13 val.)„SK Dainava“ išvykoje sutriuškino „BC Ambi“ ekipą (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)Permainingoje kovoje pergalę pasiekė "SLKALDK Akademija" (2012 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Grizliai" "Laikinosios sostinės 2012" Mažąją taurę pradėjo pergale (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 17:42 val.)"SK Dainava" parklupdė "Freolitus & Doremus" (2012 gegužės 23 d., trečiadienis, 19:51 val.)