Alaina vs Telia (75:100)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“

2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 947

Kovo 4 dieną, 21:10 val., Kauno A. Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “Įmonių“ lygos komandos „Alaina“ (šeimininkai) ir „Telia“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 75:100 (16:28, 27:22, 15:25, 17:25).

Rungtynių pradžia šiek tiek geresnė buvo „Telia“ komandai. Per pusę kėlinio svečiams pavyko gerokai išgąsdinti varžovus, spurtuodami rezultatu 18:6. Rungtynių šeimininkams teko imti minutės pertraukėlę, po kurios pavyko pataisyti situaciją kelioms minutėms. Tačiau iki kėlinio galo „Telia“ vėl pavyko atitolti nuo varžovų (16:28). Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko puikiai atsitiesti ir pavyti varžovus. Šeši iš eilės V. Čypo tritaškiai persvėrė rezultatą „Alaina“ naudai (37:35) ir varžovams teko imti minutinę pertraukėlę. Iki kėlinio galo „Telia“ vėl pavyko įgyti pranašumą ir po dviejų kėlinių priekyje svečiai rezultatu 43:50.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo itin kovingai. „Telia“ komandai puikiai sekėsi laikyti savo sukauptą pranašumą, tačiau šeimininkai nesiruošė pasiduoti ir stengėsi skirtumą sumažinti. Deja, kelios klaidos tiek gynyboje, tiek puolime šeimininkams trukdė mažinti atsilikimą. Tuo pasinaudoję varžovai po trijų kėlinių laiminėjo rezultatu 58:75. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pritrūko jėgų kovoti dėl pergalės ir „Telia“ šventė pergalę rezultatu 75:100.

“Telia“ komandos žaidėjas S.Banaitis: „Šiek tiek nuvertinom varžovą ir per daug atsipalaidavom. Tačiau varžovų šiandiena buvo mažiau, matyt tas ir lėmė pergalę.“

„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Omega“ neturėjo daug vargo su „Alaina“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Telia“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:44 val.)BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Kauno technologijos universitetas“ vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet išplėšė pergalę prieš „Telia“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo pirmą savo kovą svečiuose pas „Alaina“. (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)