KM „Žalgiris“ 2002-2 vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (46:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2

2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 1324

Ketvirtadienį, Kovo 5 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgirio“ salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ 2002-2 bei svečių „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“.

Rungtynes ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, tačiau įpusėjus kėliniui pranašumą pradėjo rodyti svečiai (5:12). KM „Žalgiris“ 2002-2 skirtumą sumažino, bet kėlinio pabaigą geriau užbaigę „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ vėl išsiveržė į priekį – 11:19. Antrąjį kėlinį užtikrintai pradėjo svečiai, kurie surengė spurtą 15:0 ir susikrovė 18 taškų pranašumą. Pirmosios pusės pabaigoje svečiams pavyko išlaikyti pranašumą – 21:38.

Trečiąjį ketvirtį vėl gi geriau pradėjo „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ krepšininkai, kurie dar labiau nutolo (23:50). Kėlinio pabaigoje svečiai turėjo net 36 taško persvarą, tačiau šeimininkai ją šiek tiek sumažino – 25:59. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje liko tik formalumai ir aukštą rungtynių tempą rodę „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ šventė pergalę rezultatu – 44:77 (11:19, 10:19, 4:21, 21:18 ).

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:00 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)