KMAIK & BREVITRA vs BC STUDENTAI (91:43)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 10 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj., LT-53101

KMAIK & BREVITRA labai lengvai namuose susidorojo su BC STUDENTAIS

2012 balandžio 10 d., Antradienis, 21:38 val., peržiūros: 2080

2012 balandžio 10 dieną, Girionyse KMAIK salėje Pavasario sport Turas taurėje susitiko KMAIK & BREVITRA (šeimininkai) ir BC STUDENTAI (svečiai). Rungtynes vykusias visiškai be intrigosįpatingai lengvai laimėjo šeimininkai rezultatu – 91:43 (17:15, 21:9, 31:9, 22:10).

Rungtynės prasidėjo Pauliaus Stonio tritaškiu, o į jį atkarpa 12:0 atsakė BC STUDENTAI ir rezultatas – 3:12. Penkis taškus iš eilės surinko KMAIK & BREVITRA, o tritaškiu atsakė svečiai ir rezultatas tapo – 8:15. Kėlinį šeimininkai užbaigė spurtu 9:0 ir po pirmojo ketvirčio jie jau priekyje – 17:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 10:2. Dar viena šeimininkų atkarpa, šįkart 7:2 ir rezultatas jau – 34:19. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė – BC STUDENTAI ir po dviejų kėlinių – 38:24 priekyje – KMAIK & BREVITRA.

Trečiasis kėlinys prasidėjo KMAIK & BREVITRA spurtu 8:2. Tritaškiu atsakė Vilius Narbutas, o Brevitra dar kart spurtavo – 9:0 ir rezultatas jau – 55:29. Po 4 taškus apsikeitė abi komandos, o kėlinį 10:0 pabaigė KMAIK & BREVITRA ir po trijų kėlinių 69:33 daugiau nei triuškinantis šeimininkų pranašumas.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir KMAIK & BREVITRA vis tolo, ko pasekoje galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo daugiau nei įtikinamą KMAIK & BREVITRA ekipos pergalę rezultatu – 91:43.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Kaip matėme buvome visa galva geresni už varžovus, kurie susirinko vos penkiese ir turbūt net nelabai tikėjosi pergalės.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Paulius Stonis (15), Karolis Petrauskas (12), Deividas Jakštaitis (10, 20 naud. bal., 15 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Vilius Narbutas (10), Mantas Gasperavičius (6, 6 išpr. pr.), Mindaugas Viršilas (4) taškai.

"KMAIK & BREVITRA nesunkiai palaužė "KAUNO RAMI" (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:16 val.)"KMAiK & Brevitra" sutriuškino BC "Spurto-Rind" krepšininkus (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:12 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Kauno Švarą" (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 00:18 val.)„KMAIK & Brevitra“ iškovojo pergalę prieš „Smėliavimodarbai.lt“ ekipą (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:20 val.)BC "Studentai" įveikė "MIAMI" ir pasidabino bronzos medaliais (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 21:55 val.)"Studentai" nesunkiai įveikė "Žaliuosius" ir pateko į ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 23:28 val.)Tik ketvirtame kėlinyje "Kmaik & Brevitra" įrodė pranašumą prieš "KTU Galeros - 2" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)BC "Studentai" patampė fortūną už ūsų, tačiau laimėjo (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 00:28 val.)"Sportturas" Pavasario turnyro finale - "Green Death" (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)"Studentai" įveikė "Omegą" ir pateko į "Sportturo" Mažosios taurės pusfinalį (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 21:54 val.)