ACME vs Omega (67:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Acme“ neatsilaikė prieš „Omegą“

2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 02:15 val., peržiūros: 1051

Antradienio vakarą Kauno technikos kolegijos salėje susitiko "Rind" įmonių lygos, mažosios taurės L pogrupoio ekipos: "Acme" (šeimininkai) ir "Omega". Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę svečiai, įpusėjus rungtynėms jau durėjo dvidešimties taškų pervsarą, tačiau "Acme" sugebėjo priartėti it turėjo realų šansą kovoti dėl pergalės, tačiau paskutinėmis minutėmis geriau sekėsi jų varžovams ir pergalė atiteko "Omega" krepšininkams – 67:77.

Rungtynės prasidėjo aikštės šeimininkų dvitaškiu, į kurį "Omega" atsakė penkiais taškais. Netrukus svečiai palnė dar septynis taškus iš eilės ir jau turėjo aštuonių taškų pervsarą (4:12). "Acme" krepšininkai sumažino atsilikimą iki trijų taškų (13:16), tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai nutolo iki septynių – 13:20.

Antrasis ketvirtis prasidėjo "Omegos" spurtu 0:7, po kurio skirtumas išaugo iki 14-os – 13:27, o netrukus, po dešimties "sausų" svečių taškų, komandasskyrė jau 19 taškų (18:37). Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu 22:43.

Trečiojo kėlinuko pradžioje "Acme" krepšininkai kiek sumažino atsilikimą, bet svečiams pavyko išsaugoti iniciatyvą ir atstatyti turėtą persvarą. Antroje ketvirčio pusėje vėl kiek geriau sekėsi šeimininkams ir skirtumas sumažėjo iki 14-os taškų – 42:56.

Ketvirtajame kėlinyje "Acme" ir toliau lipo varžovams ant kulnų, pamažu mažindami deficitą. Pirmosiomis minutėmis šeimininkai priartėjo iki dešimties taškų (50:60), o įpusėjus kėlinukui atsilikinėjo tik šešiais (60:66). Vis dėlto paskutiniosioimis minutėmis tolimi "Acme" metimai skriejo pro šalį ir skirtumas vėl didėjo. "Omega" baigė rungtynes pirmaudami 67:77.

ACME: Audrius Kmita – 17 tšk., Paulius Katkevičius – 12 tšk., Ignas Plečkaitis – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Omega: Tadas Vaitkevičius – 22 tšk., Donatas Šliogeris – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Kasperavičius – 11 tšk., Povilas Liesis – 10 tšk.

„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Acme“ nepasipriešino grupės lyderiams (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:04 val.)„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)Net 43 kartus suklydusi „LESTO“ ekipa neturėjo jokių vilčių prieš „Omegą“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 23:17 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Omega“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę prieš „Celsis“ ekipą (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:57 val.)