A.SABONIO KC vs NEBAJERIS (49:45)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 27 d., Penktadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nerezultatyviose rungtynėse " A.Sabonio KC" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Nebajerio" ekipą

2012 balandžio 27 d., Penktadienis, 21:47 val., peržiūros: 2162

Penktadienį, balandžio 27 dieną, A.Sabonio KC sporto salėje įvyko KKL "Sportturas" – Pavasario taurės 2012 pirmenybių aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko "A.Sabonio KC" (šeimininkai) ir "Nebajeris" (svečiai). Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Pirmoje rungtynių pusėje svečiai turėjo nežymų pranašumą, tačiau šeimininkai sugebėjo ketvirtame kėlinyje persverti rezultatą ir šventė sunkią pergalę rezultatu - 49:45.

Rungtynėms prasidėjus sėkmingiau pradėjo svečiai įsiverždami į priekį 0:8. TIk 7 žaidimo minutę šeimininkams pavyko pelnyti pirmuosius taškus ( 2:10). Šeimininkų puolimas atsigavo ir laimėję atkarpą 5:0 sumažino skirtumą iki 3 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 9:12.

Prasidėjus antram kėlinukui svečiai atstatė pranašumą iki 6 taškų ( 11:17). Šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą 7:2 ir priartėjo prie varžovų iki vieno taško ( 18:19). Paskutinę ataką svečiai pelnė dvitaškį metimą ir padidino savo pranašumą iki 3 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 18:21.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus tolimas P.Butkevičiaus tritaškis metimas padidino pranašumą iki 6 taškų ( 20:26). Dar po kelių atakų svečiai jau įgijo ir 8 taškų pranašumą. Likus žaisti dvi minutes "Saboniukai" atsakė tolimu metimu ir skirtumas sumažėjo iki 5 taškų. "Nebajeris" greita ataka atsatė pranašumą ( 27:33). Per likusį laiką šeimininkai spurtavo 5:0 ir sumažino skirtumą iki 1 taško. Rezultatas – 32:33.

Prasidėjus paskutiniam kėlinui svečiai iškart padidino pranšumą iki 3 taškų, tačiau "A.Sabonio KC" ekipa parodę puikią gynybą, sugbėjo laimėti atkarpą 9:0 ir ne tik, kad panaikino deficita, bet ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 41:35). Svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki trijų taškų, bet tolimas "Saboniukų" tritaškis metimas vėl atstatė pranašumą. (46:40). "A.Sabonio KC" pavyko išsaugoti saugų pranašumą ir šventė sunkią pergalę,rezulatu – 49:45.

Po pralaimėtų rungtynių "Nebajerio" ekipos kapitonas kalbėjo:"Mūsų sezonas šiemet baigtas. Teisėjai grynai ėjo už vaikus matėsi. Vaikai pakimba ant rankų, bet baudų nėra. Šiaip tai patys kalti, tiesiog, neužpuolėm. Trūko kelių žaidėjų,bet tai nepasiteisinimas žaidžiant prieš vaikus. Du kėlinius normaliai žaidėm, trečią dar normaliai, o ketvirtą biški teisėjai į vieną pusę švilpti. Nuo jų užeina, bet kamuolys vistiek jų, bet turėjom laimėti patys. Ne vien teisėjai kalti."

"A.Sabonio KC": E.Ramanauskas ( 20 tšk. 5 per.kam.), I.Spūdys ( 13tšk. 5 išpr.praž.), N.Gurskas ( 4tšk.)

"Nebageris": P.Butkevičius ( 17 tšk.), M.Ežerskis ( 10tšk.), R.Sadauskas ( 8tšk.)

Tik po pratęsimo "Triobet" palaužė "Nebajeris" ekipą (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:52 val.)"A.Sabonio KC" iškovojo sunkią pergalę išvykoje (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)"A.Sabonio KC" žengia i "Mažosios" taurės finalą (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)"Nanas" nesunkiai palaužė A.Sabonio krepšinio centro komandą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 23:09 val.)"A.Sabonio KC" paskutiniame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 21:50 val.)Emocingame pavasario "Sportturo" Mažosios taurės finale "Green Death" tik rungtynių pabaigoje palaužė jaunuosius "saboniukus" (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 00:00 val.)"Nebajeris" šventė pergalę (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 00:24 val.)JKK "Fortūna" šventė nesunkią pergalę (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 20:27 val.)