Autotoja & Ekodora vs Best 4 You (46:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Chaotiškai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai parklupdė „Autotoją & Ekodorą“

2014 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 22:42 val., peržiūros: 830

Ketvirtadienį, kovo 13 dieną, A.Stulginskio mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Autotojos & Ekodoros" ir svečių "Best 4 You" ekipų. Jau pačioje rungtynių pradžioje svečiai spurtavo ir išsiveržė į priekį, tačiau iki kėlinuko pabaigos šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą. Antrame ketvirtyje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau nežymiai rezultatyviau kėlinuką baigė "Best 4 You", ko pasekoje jie turėjo šešių taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos ir vėl kiek geriau rungtyniavo svečių krepšininkai, ko pasekoje jie neatidavė iniciatyvos iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę rezultatu 46:61 (12:17, 10:11, 14:18, 10:15).

Rungtynes svečiai pradėjo aštuoniais taškais iš eilės, o aikštės šeimininkai į tai atsakė penkiais taškai, taip šiek tiek sušvelnindami savo atsilikimą. Toliau sekė dar šeši iš eilės "Best 4 You" ekipos taškai, kurie padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. Kiek vėliau "Autotojai & Ekodorai" pavyko sumažinti savo deficitą iki penkių taškų, o abiems komandoms dar apsikeitus taikliais tolimais skirtumas tarp komandų toks ir išliko. 12:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje, naudodamiesi netaikliais aikštės šeimininkų baudos metimais, "Best 4 You" dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, tačiau kiek vėliau "Autotoja & Ekodora" susiėmė ir šiek tiek sušvelnino savo atsilikimą. Toliau sekė taiklus tolimas svečių ekipos šūvis, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio. Vis tik pačioje pabaigoje aikštės šeimininkai dar surinko kelis taškelius iš eilės ir sumažino deficitą iki šešių taškų. 22:28.

Po ilgosios pertraukos svečiai iškart pelnė dar šešis taškus iš eilės, taip dar labiau atitrūkdami nuo varžovų, tačiau jau čia pat sekė aikštės šeimininkų atsakas – septyni taškai be jokio atsako bei sumažintas atsilikimas iki penkių taškų. Toliau sekė taiklus tolimas "Best 4 You" metimas, po kurio sekė dar penki "Autotojos & Ekodoros" taškai, sumažinę skirtumą tarp komandų vos iki trijų taškelių. Vis tik iki kėlinuko pabaigos uraganinį puolimą pademonstravę svečiai susigrąžino solidesnę persvarą. 36:46.

Paskutinėje rungtynių dalyje buvo galima tikėtis atkaklios kovos. Tokia ji buvo pirmosiomis šio ketvirčio minutėmis, kai abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis ir skirtumas tarp jų žymiai nepakito, tačiau kiek vėliau svečių krepšininkai surengė dar dvi rezultatyviai pasibaigusias atakas iš eilės ir įgijo trylikos taškų persvarą. Kiek vėliau abi ekipos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė pora greitų svečių atakų, užtikrinusių jų pergalę rezultatu 46:61.

"Autotoja & Ekodora": Darius Adomaitis – 12 tšk., Darius Bliudžius – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Žygimantas Žitkus – 8 tšk.

"Best 4 You": Liudas Čekavičius – 28 tšk. (13 atk. kam.), Karolis Klimas – 10 tšk., Ramunas Šimanskas – 5 tšk.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Vilius Lincevičius kalbėjo: "Pergalę iškovoti padėjo sėkmė, labai jos reikėjo mums. Šitos rungtynės praktiškai užtikrino antrą vietą pogrupyje, tai tos pergalės reikėjo. Na, o žaidimas buvo chaotiškas galbūt dėl to, kad per daug keitėmės, laimėjome ir gerai".

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Stumbras“ palaužė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:15 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)Įspūdingai tritaškius pataikiusi „Viešojo saugumo tarnyba“ sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Best 4 You” ekipa įveikė „Stumbrą“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:30 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)