Grande vs United ‒ „R2P Sport“ (75:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 02 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo

2017 kovo 02 d., Ketvirtadienis, 22:25 val., peržiūros: 1753

Kovo 2 -ąją, ketvirtadienį, įvyko „ALT reklama“ B lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Grande“ bei svečių statusą turėjusių United ‒ „R2P Sport“ komandų. Nesunkiai pergalę šioje dvikoje iškovojo svečiai, kurie užtikrintai pirmavo visų rungtynių metu ir įveikė varžovus rezultatu 75:87 (11:22, 12:22, 16:22, 36:21).

Rungtynių pradžioje „Grande“ ekipa tvirtai stojo į kovą ir sužaidus puse pirmojo ketvirčio atsilikinėjo vos vienu tašku (8:9). Sužaidus dar minutę, rezultatas tarp komandų buvo netgi lygus, tačiau kėlinio pabaiga United ‒ „R2P Sport“ komanda užbaigė galingu spurtu 0-11 ir po pirmojo kėlinio pirmavo jau dviženkliu taškų skirtumu – 11:22.

Antrajame ketvirtyje šeimininkams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o svečiai nesunkiai tolo. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė jau devyniolika taškų (16:37). Ne ką geriau šeimininkams sekėsi ir antroje kėlinio dalyje – jie niekaip nerado kelių link varžovų krepšio, o United ‒ „R2P Sport“ komanda žaidė atsipalaidavus ir nuolatos tolo – 23:44.

Nors trečiajame ketvirtyje „Grande“ ekipos puolimas ir atsigavo, tačiau prie varžovų artėti jiems nesisekė. Po antrojo E. Petrausko tritaškio metimo rungtynėse, dvidešimt penktąją rungtynių minutę, skirtumas tarp komandų buvo dvidešimt keturi taškai (35:59). M. Lebedžio penki iš eilės taškai kėlinio pabaigoje tik dar labiau skandino šeimininkus – 39:66.

Jau prieš ketvirtąjį kėlinį buvo aišku, kuri komanda šį vakarą yra stipresnė, todėl intrigos šiose rungtynėse rasti buvo sunku. United ‒ „R2P Sport“ komanda paskutiniame ketvirtyje taip atsipalaidavo, jog leido „Grande“ ekipai per kėlinį sumesti net trisdešimt šešis taškus, o tai galutiniame rezultate gerokai atsispindėjo. „Grande“ ekipa pralaimėjo rungtynes dvylikos taškų skirtumu, tačiau geresnė komanda šį vakarą abejonių nekėlė. Galutinis rungtynių rezultatas – 75:87.

Po pergalingų rungtynių United ‒ „R2P Sport“ žaidėjas Audrius Labanauskas teigė, jog jo ekipa jau gyvena antkrintamųjų laukimu:

Lengvos rungtynės, pasilakstėm, nedaug susirinko, turbūt Žalgirį visi žiūrėjo, pamėtėm, laukiam atkrintamųjų.

„Grande“: Mantas Karauskas – 17 tšk. (21 atk. kam., 6 išpr. praž.), Emilijus Petrauskas – 17 tšk. (8 rezult. perd.), Augustas Šuopys – 17 tšk., Vilius Jacikas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Povilas Bolys – 10 tšk. (13 atk. kam.)

United ‒ „R2P Sport“: Linas Vėlavičius – 25 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 18 tšk. (20 atk. kam., 5 rezult. perd.), Liutauras Lukošenkinas – 17 tšk. (6 rezult. perd.)

United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)United ‒ „R2P Sport“ tiesiausiu keliu žengė į B lygos ketvirtfinalį (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 18:38 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)