ACME grupė vs Šilainiai (53:68)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„Šilainiai“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Acme“ pasipriešinimą.

2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 12:43 val., peržiūros: 1029

Vasario 11-ąją, "Petrašiūnų vidurinėje" mokykloje įvyko "30+" lygos susitikimas tarp šeimininkų "Acme grupė" ir svečių "Šilainiai". Nors svečiai buvo laikomi užtikrintais favoritais,tačiau šeimininkai privertė varžovus itin paprakaituoti ir tik lemiamame ketvirtyje pritrukę jėgų paleido varžovus ir turėjo pripažinti jų pranašumą 68:53 ( 13:10 ; 19:16 ; 19:20 ; 20:4).

Rungtynės prasidėjo svečių ataka,kuri užtruko gerą minutę,nes "Šilainiai" niekaip nesugebėjo pelnyti taškų,tačiau rinkosi vieną kamuolį po kito. Rungtynių pradžia buvo itin nerezultatyvi ir tik kėlinuko pabaigoje po keletos sėkmingų atakų svečiai,po pirmųjų 10-ies minučių,buvo priekyje 13:10.

Antrajame atrodė,kad "Šilainiai" perims tvirtai rungtynių iniciatyvą į savo rankas,kai vedami V.Dambausko atitolo 10-ies taškų skirtumu (25:15). Tačiau tuomet savo žodį tarė A.Rupšys,kuris vienas pelnė 10taškų ir rungtynėms įpusėjus tarp ekipų buvo lygybė 29:29.

Po petraukos svečiai vis bandė atitolti,tačiau Audrius Kmita pademonstravo,kad moka ne tik teisėjauti,bet ir žaisti,jis per šį kėlinuką pelnė 10taškų ir padėjo savo ekipai laimėti šį ketvirtį 20:19 bei prieš lemiamą ketvirtį pirmauti minimaliu skirtumu 49:48.

Su tokiu rungtynių scenarijumi susitaikyti negalėję "Šilainiai" kiek supyko ir ėmė presinguoti varžovus bei suaktyvino puolamuosius veiksmus po krepšiu. Čia svečių lyderis buvo R.Stirbys surinkęs 9taškus. Šeimininkai atrodė nebeturintys jėgų ir nelabai ką galėjo padaryti. Svečiai ėmė tolti,o desperatiški šeimininkų bandymai mažinti skirtumą tolimais metimais naudos neatnešė. "Šilainiai" laimėjo šį ketvirtį 20:4 ir šventė pergalę 68:53.

"Kas visgi nutiko,kad ketvirtajame kėlinyje paleidote varžovus ir pralaimėjote?"
Audrius Kmita ( Acme grupė) : "Šį sezoną komanda yra gan subyrėjusi,neturime daug žaidėjų,todėl stengiamės kovoti ir priešintis kiek galime. Šiandien pralošėme todėl,kad tiesiog ketvirtajame kėlinyje pritrūkome jėgų ir nebesuspėjome paskui varžovus."

ACME grupė: Andrius Rupšys – 17 tšk., Audrius Kmita – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Vitkauskas – 8 tšk.

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 16 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Nausėda – 16 tšk., Julius Svirka – 11 tšk., Vaidas Dambauskas – 10 tšk.

„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)„Korys“ trečiajame kėlinyje susitvarkė su „Šilainiais“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)Iš duobės išlipę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 16:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Visas rungtynes pirmavusi „ACME grupė“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo pranašumą prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)