Kauno technologijos universitetas vs Coca Cola (79:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 19:11 val., peržiūros: 1063

Sausio 17 dieną „Kauno technologijos universiteto“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Coca Colą“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kauno technologijos universitetas“ (7:2). Į tai „Coca Cola“ atsakė taikliu dvitaškiu (7:5). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Kauno technologijos universitetas“, kuris pelnė 10 taškų be atsako (17:5). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (21:8), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno technologijos universitetas“. Per likusį laiką šiek tiek geriau rungtyniavo šeimininkai, kuriems pavyko padidinti pranašumą iki 17 taškų (28:11).

Antro kėlinio pradžioje geriau rungtyniavo „Kauno technologijos universitetas“. Šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir sužaidus tris minutes turėjo 25 taškų pranašumą (36:11). NEtrukus pirmus taškus pelnė „Coca Cola“. Svečiai surengė spurtą, kurio metu pelnė 12 taškų be atsako (36:23). Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė 12 taškų (38:26), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno technologijos universitetas“. Po jos du baudos metimus pataikė svečiai (38:28). Paskutines dvi minutes be klaidų gynėsi „Kauno technologijos universitetas“, o keturi pelnyti taškai padidino pranašumą iki 14 taškų (42:28).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei keturis taškus be atsako pelnė „Coca Cola“ (42:33). Vėliau persvara pamažu augo šeimininkų naudai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 16 taškų (53:37). Netrukus tritaškį pataikė „Coca Cola“ (53:40). Po šio metimo šešis taškus be atsako pelnė „Kauno technologijos universitetas“ (59:40). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus 30 minučių rungtynėse „Kauno technologijos universitetas“ turėjo 21 taško persvarą (66:45).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Coca Cola“. Svečiai pirmas dvi minutes gynėsi be klaidų, o patys pelnė aštuonis taškus (66:53). Trečią minutę pirmus taškus pelnė šeimininkai (68:53). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 17 taškų (75:55). Vėliau dar aštuonis taškus be atsako pelnė „Coca Cola“ (72:63). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „Kauno technologijos universitetas“ paprašė minutės pertraukėlės (75:63). Po jos šeimininkai gynėsi be klaidų, o „Kauno technologijos universiteto“ pranašumas padidėjo iki 16 taškų (79:63).

„Kauno technologijos universiteto“ treneris A. Sukovas: „Pirmas rungtynes šiem priešininkams buvome pralaimėję, tai sukaupėme jėgų ir atsirevančavome.“ Paklaustas, kas buvo pagrindinis raktas į pergalę, treneris atsakė: „Pradžioje gerai krito metimai, bet vėliau apstojo. Turėjome įgiję pranašumą kurį išlaikėme iki rungtynių pabaigos.“

„Coca Cola“ treneris V.Stočkus: „Nebuvo šiandien pagrindinių mūsų žaidėjų, ko pasekoje ir pralaimėjome. tiesiog gerai praleidome sekmadienio vakarą, su gera nuotaika, emocijomis šiose rungtynėse.“ Paklaustas, ko pritrūko kai buvo pavykę prisivyti varžovus, treneris atsakė: „Aš manau čia labiau varžovai atsipalaidavo, norėjo išbandyti naujus derinius. To pasekoje mes truputi aplyginome tą žaidimą, bet vėliau varžovai nusprendė nejuokauti ir atsigavo.“

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 30 tšk. (6 rezult. perd.), Antanas Kilas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 17 tšk. (6 rezult. perd.)

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 29 tšk. (8 išpr. praž.), Irmantas Grigūla – 14 tšk., Tadas Narankevičius – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Technologijos Universiteto“ komanda rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno Švarai“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)