Pasvalio Petro Vileišio gimnazija vs Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (83:92)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 14 d., Pirmadienis, 11:00 val. @ Pasvalio Petro Vileišio gimnazija, P. Vileišio g. 7, Pasvalys, LT-39144

„Amerikietiškieji kalneliai“ Pasvalyje Basketnews.lt taurė

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 11:41 val., peržiūros: 867

Antradienį Basketnews.lt taurės "Aukštaitijos" pogrupyje Pasvalio P. Vileišio gimnazijos sporto salėje susitiko komandos dar nepatyrusios pergalės džiaugsmo.

Atrodė, kad komandos apsikeitė vietomis, ir rungtynės vyksta Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijoje. Būtent svečiai perėmė iniciatyvą ir, vedami savo lyderio M. Šumskio jautėsi užtikrintai, o Martynas jau per pirmą kėlinį surinko 18 taškų. Skylėta pasvaliečių gynyba laido rinkti lengvus taškus ir kitiems kaišiadoriečiams. Todėl nenuostabu, kad po pirmo kėlinio jie ir buvo priekyje – 31:20.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pabandė priartėti prie varžovų, ir tai jiems kiek pasisekė, tačiau vijimosi kaina buvo gana gausios Pasvalio sportininkų pražangos. Į pertrauką ramesni išėjo kaišiadoriečiai pirmaudami rezultatu 46:40.

Trečiajame kėlinyje P. Vileišio gimnazistų gynyba vės kėlė sunkumų varžovams, pataikyti keturi tritaškiai metimai leido netik pasivyti, bet ir nežymiai pirmauti. Prieš ketvirtą kėlinį priekyje jau buvo pasvaliečiai – 66:64.

Taškas taškan abi komandos žengė ir paskutinį kėlinį, tačiau likus žaisti maždaug keturias minutes kaišiadoriečiai pradėjo tolti. Jie žaidė ramiau, nedarė skubotų ir neapgalvotų sprendimų, jautėsi jų didesnė žaidybinė patirtis. Visa tai leido Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijos krrepšininkams džiaugtis pirmąja pergale rezultatu 92:83 (31:20, 16:20, 17:26, 28:17).

Naudingiausiai nugalėtojų komandoje žaidė M.Šumskis (32 taškai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 6 išprovokuotos pražangos) ir L.Žilinskas (22 taškai ir 5 išprovokuotos pražangos).

Pasvaliečių tarpe pasižymėjo Ž.Gudas, atlikęs dublį (11 atkovotų kamuolių ir 10 taškų) ir R.Jasilionis, pelnęs 32 taškus.

Patenkintas pergale nugalėtojų treneris rungtynių nekomentavo, paaiškinęs, kad dažniausiai tai padaryti palieka savo žaidėjams. Nekalbus buvo ir jo kolega iš Pasvalio – trys skaudūs pralaimėjimai iš eilės kalba patys už save.

Kėdainių "Atžalyno" gimnazijos atstovo L. Danieliaus „koncertas“ Pasvalyje bei pelnyti 52 taškai (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:00 val.)Basketnews.lt taurės turnyre kupiškiečiai įveikė pasvaliečius (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 15:06 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė svečius iš Kaišiadorių (2014 gegužės 13 d., antradienis, 15:59 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos debiutas paženklintas pergale po pratęsimo prieš Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 17:14 val.)Molėtų gimnazija įveikė Pasvalio P.Vileišio gimnazijos atstovus (2014 balandžio 08 d., antradienis, 20:14 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija apgynė namų sienas (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:09 val.)Basketnews.lt turnyre puikus Deivido Grigėno pasirodymas atnešė pergalę kupiškiečiams (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 14:00 val.)Molėtų gimnazija iškovojo pergalę Kaišiadoryse (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 18:54 val.)Gražių epizodų nestokojusiame susitikime pergalę iškovojo Kupiškio „Lauryno Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 17:46 val.)Pasvalio P. Veileišio gimnazija vs Molėtų gimnazija (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:33 val.)