BC „Kikas“ vs Galera & Koalicija (73:66)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 09 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BC „Kikas“ susitvarkė su „Galera & Koalicija“ (73:66)

2022 gegužės 09 d., Pirmadienis, 21:07 val., peržiūros: 288

Pirmadienį, gegužės 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 varžybos tarp šeimininkų – „BC „Kikas“ bei svečių - „Galera & Koalicija“.

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, abi komandos dažnai ir netaikliai atakavo, buvo labai mažai pražangų, tad ir laikas bėgo greitai. Įpusėjus pirmąjam kėlinukui žaidėjai jau pradėjo pataikyti, rezultatyvumas šoktelėjo, bet žaidimas vis dar išliko labai lygus. Viskas ėmė keistis antrąjame ketvirtyje, kuomet svečių puolimas vėl strigo, o savo žaidimą atradę „BC „Kikas“ nutolo keliais taškais. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai pirmavo rezultatu 39:37.

Trečiajame kėlinyje ypatingų pasikeitimų komandų žaidime neįvyko. Toliau rungtynės klostėsi sava vaga. Svčiams pavykdavo vis dažniau surengti sėkmingas atakas, tačiau toliau strigo gynyboje. Kėlinys baigėsi rezultatu (54:46). Ketvirtajame kėlinyje svečiai nesiruošė nuleisti rankų, energingai stengėsi kovoti dėl pergalės. Tačiau likus iki kėlinio pabaigos minutei šeimininkai pasirodė geriau ir šventė pergalę rezultatu 73:66.

Mindaugas Grunkis

Pavasario lygoje: Galera & Koalicija įveikė Kauno Rami (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Galera & Koalicija“ įtikinamai nugalėjo „Didvyriai“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Galera & Koalicija“ nesunkiai nugalėjo „Alytaus „Vendetta“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)BC „Kikas“ po permainingos kovos palaužė savo varžovus (2022 gegužės 10 d., antradienis, 21:55 val.)„Didvyriai“ po pratęsimo įveikė BC „Kikas“ ekipą (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ lengvai nužengė į finalą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 20:19 val.)„Niekam nereikalingi“ įveikė „Kiką“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 20:17 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Didvyriai“ (2022 birželio 10 d., penktadienis, 20:11 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Alytaus „Vendetta“ pergalė prieš „BC „Kikas“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)