ESS SANTERMITA & ĮSP DNC vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (86:81)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po dramatiškų paskutiniųjų sekundžių pergalę išplėšė "ESS ĮSP & VP Santermita"

2011 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 23:05 val., peržiūros: 3971

Sekmadienį (11.27) J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko "ESS ĮSP & VP Santermita" (šeimininkai) ir "Dentist Team & World Couture" (svečiai).

Pirmasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečiams, kadangi šie išsiveržė į priekį, tačiau "ESS ĮSP & VP Santermita" antroje kėlinio dalyje sumažino skirtumą iki minimumo.

Antrajame kėlinuke ekipos žaidė labai panašiai, dėl to skirtumas po šio ketvirčio visiškai nepakito.

Trečiasis kėlinys taip pat vyko itin atkakliai ir svečiai padidino skirtumą vos 1 tašku.

Paskutiniajame kėlinyje kova virė ir toliau, bei intriga išliko iki pat paskutinių sekundžių, tačiau pergalę išplėšė "ESS ĮSP & VP Santermita" (86:81).

"ESS ĮSP & VP Santermita" ekipoje pasižymėjo Šarūnas Labenskas (42 tšk. 10 atk.kam. 10 išpr.praž. trigubas dublis) Donatas Budginas (12 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Esmiraldas Sliežauskas (9 tšk. 6 atk.kam)

"Dentist Team & World Couture" komandoje išsiskyrė Donatas Stašaitis (23 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis) Arvydas Kunčius (7 tšk. 17 atk.kam) Raimondas Krasnickas (21 tšk. 5 per.kam)

Nugalėtojų treneris Esmiraldas Sliežauskas po rungtynių teigė: "Labai geros varžybos, įtemptos, pradžioje galvojome, jog bus sunkiau, nes varžovų priekinė linija yra gera. Taigi pradžioje jie truputi pabėgo, bet mes nepaleidom toli ir lemiamu momentu patempėme. Varžovai labai gera komanda, tikrai gerai žaidė, manau pabaigoje mums pasisekė labiau".

Pralaimėjusiųjų vadovas Raimondas Krasnickas kalbėjo: "Pradėjome neblogai varžybas, o apie rungtynių pabaigą gal susilaikysiu . Labai daug kamuolių neatkovojome, o varžovai gal buvo šiandien stipresni ir laimėjo".

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 28 d., 17:33 val.

nu bl, tai kas is tokio aprasymo? Varzybu nemaciau, galvojau paskaitysiu kaip klostesi rungtyniu eiga, o cia bl po sakini parasyta, is kurio jokios naudos...

P.S. atsiprasau uz "bl"

Po neįtikėtinai atkaklios ir permainingos kovos, kainavusios išmuštą dantį, paskutinėmis sekundėmis pergalę išplėšė ESS Santermita & ĮSP DNC (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:39 val.)"Sweco Hidroprojektas" pratęsime nukovė "ESS ĮSP & VP Santermitą" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Lietuvos Dujos" antroje rungtynių pusėje susidorojo su "ESS ĮSP & VP Santermita" (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Omega" neturėjo vargo su „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:37 val.)" Kamesta & Freolitus " įveikė penkiese žaidusius „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 24 d., antradienis, 22:44 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Sweco hidroprojektas" per paskutinę rungtynių minutę iškovojo pergalę (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 23:24 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" pakrikštijo "No Magic Europe" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" įsirašė pergalę į savo sąskaitą (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:56 val.)