Agentus vs Sporto manija (67:103)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“

2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 18:48 val., peržiūros: 655

Ketvirtadienį, vasario 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko “30+” lygos, antrojo etapo, pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Agentus“ bei svečių „Sporto manija“. Svečių ekipa jau pirmoje rungtynių pusėje sudorojo savo varžovus, kuomet įgijo triuškinantį pranašumą ir nesižvalgė atgal.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet geresnę atkarpą pradėjo žaisti svečių ekipa. Jie be didesnių problemų pradėjo tolti nuo savo varžovų ir neilgai trukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:25. Antrojo kėlinuko metu „Sporto manijos“ toliašaudė artilerija ir toliau veikė be priekaištų. Tuo pačiu jie neblogai tvarkėsi ir gynyboje ir jų pranašumas augo tiesiog žaibiškai. Skirtumas tapo nepadorus, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:56.

Trečiojo kėlinuko metu komandos žaidė gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais. Svečių ekipa, panašu, kad atleido vadžias gynyboje ir tuo pačiu jiems pasidarė sunkiau puolime. Jie sužaidė prasčiausia kėlinuką puolime, bet pranašumą vis tiek sugebėjo padidinti. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 41:75. Lemiamas ketvirtis teliko tik formalumas ir „Sporto manija“ pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:103.

„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Sporto manija“ įveikė „UNO“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:01 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir keliauja į finalą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Sporto manija“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno savivaldybė & Policija“ (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Sporto manija“ triumfavo „30+“ lygos finale (VIDEO) (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 19:52 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)