Kauno aerouostas & Lana lecta vs Lietuvos dujos (73:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 1225

Gruodžio 14 dieną, Lietuvos sveikatos mokslo universiteto sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Kauno aerouosto & Lana lecta" (šeimininkai) ir "Lietuvos dujų" ekipų. Nors rungtynės buvo labai aktyvios ir aiškaus favorito buvo nematyti, tačiau "Lietuvos dujos" jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį ir savo turimo pranašumo nepaleido. Rungtynės baigėsi rezultatu (73 – 87) "Lietuvos dujų" naudai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo, apylygiu, bei greitu komandų žaidimu. Daugiau nei pusę kėlinuko komandos kovojo taškas į tašką, tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai spurtavo (2-8) ir užbaigė kėlinuką turėdami 5 taškų pranašumą (15 – 20).

Antrasis ketvirtis, taip pat prasidėjo svečių komandos spurtu. Sėkmingai sužaidę atkarpą (2-10) "Lietuvos dujų" krepšininkai priekyje buvo jau 13 taškų skirtumu (17-30). Tačiau šeimininkai neketino pasiduoti. Patys spurtavę (11-2), "Kauno aerouostas & Lana lecta" sušvelnino deficitą iki 4 taškų (28-32). Likusi kėlinuko dalis per daug nieko nepakeitė. Komandos sukovojo labai lygiai ir ilgosios pertraukos metu "Lietuvos dujos" buvo priekyje rezultatu (38 – 41).

Po ilgosios pertraukos, abi komandos apsikeitė keliais taikliais metimais. Šeimininkai sumažino skirtumą iki minimumo (42-43). Tačiau iškart po to, svečiai sužaidė puikią atkarpą. Pelnę 11 taškų be atsako, "Lietuvos dujų" krepšininkai vėl galėjo džiaugtis dviženkliu pranašumu (42-54). Likusios kelios minutės, buvo daugmaž apylygės. Pasibaigus kėlinukui, šeimininkams pavyko sušvelninti deficitą iki vienženklio (54 – 63).

Paskutinis rungtynių kėlinukas nebuvo kažkuo ypatingas, ar permainingas. Viso kėlinuko metu svečiai sugebėjo prilaikyti plius minus dešimties taškų pranašumą. Na, o kėlinuko pabaigoje "Lietuvos dujų" krepšininkai džiaugėsi pergale 13 taškų skirtumu (73 – 87)

Kauno aerouostas & Lana lecta: Vilius Rudelevičius – 27 tšk. (5 perimt. kam.), Darius Kuzmickas – 13 tšk. (18 atk. kam.), Paulius Amanaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Lietuvos dujos: Mantvydas Gečionis – 28 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Nerijus Urbanavičius – 19 tšk., Rokas Marcinkevičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

"Lietuvos dujų" ekipos treneris V.Mazonas:

"Prieš rungtynes galvojau, jog kova bus sunkesnė, intensyvesnė. Ypač kai susitinkam šitoje salėje, kiekvienos rungtynės būna sudėtingos. O šiemet nežinau, gal mūsų nusiteikimas buvo didesnis, dėl to ir laimėjom. Kaip kažkas nuo suolo pasakė – laimėjo tie kas buvo šiek tiek stipresni."

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)