Kauno Rami vs VU KHF (63:78)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą.

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 22:35 val., peržiūros: 1608

Sekmadienį, vasario 7 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno Rami" ir svečių teisėmis žaidę "VU KHF" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "VU KHF"ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:28). Antrame kėlinyje komandos ėmė žaisti apylygiai, bet dar 2 taškais svečiai atitolo – (34:49). Trečiasis kėlinys vėl sėkmingiau susiklostė "VU KHF" ekipai, kuriai pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą – (49:67) Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, bet "Kauno Rami" jį pavyko laimėti – (14:11). Rungtynės baigėsi rezultatu – (63:78).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "VU KHF" ekipos laimėtą 3 minučių atkarpa – (2:14), vėliau sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai dar sugebėjo laimėti mažą atkarpą – (4:5) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 13 taškų – (13:19). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimas išsilygino, "Kauno Rami" ekipai pavyko laimėti trumpą atkarpą – (11:9) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:28).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą 5 minučių atkarpa – (13:8), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 8 taškų – (28:36). Antroje kėlinio dalyje "Kauno Rami" ėmė strigti puolime, tuo puikiai pasinaudoję "VU KHF" komanda laimėjo atkarpą – (6:13) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (34:49).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "VU KHF" komandos pelnytais 7 taškais iš eilės, vėliau sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė po kelias atakas ir komandas skyrė jau 22 taškai – (38:60). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko sužaisti kiek tiksliau, pristabdę varžovų puolimą "Kauno Rami" ekipa laimėjo atkarpą – (11:7) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (49:67).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo komandoms labai rezultatyvus. Kėlinį geriau pavyko pradėti šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes pavyko sumažinti skirtumą iki 14 taškų – (57:71). Likusią antro kėlinio dalį svečiai laimėjo 1 tašku – (6:7) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (63:78).

Po laimėtų rungtynių "VU KHF" ekipos treneris kalbėjo: "Manu varžovų didžiausias trūkumas, kad jie neturėjo aukštų žmonių sustabdyti mūsų aukštų žmonių, tai mes stengėmės kiek įmanoma daugiau po krepšiu žaisti, taip pavyko varžovus prisirinkti daug pražangų ir tas leido nutolti. Pirmos varžybos panašiai laimėjome, tai nesitikėjome sunkios kovos."

Kauno Rami: Saulius Matusevičius – 25 tšk. (15 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 22 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 9 tšk.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Lukauskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Janušauskas – 13 tšk., Aurimas Kiveris – 12 tšk. (16 atk. kam.), Lukas Jakštas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„ICE“ komanda tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 23:50 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)„VU KHF“ netikėtai lengvai sutriuškino „Kauno Rami“ krepšininkus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 17:00 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)VU KHF įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)Tritaškius taikliau nei dvitaškius mėtę „Dumblo“ krepšininkai įveikė „Kauno Rami“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 22:22 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)