Kauno technikos kolegija vs Dumblas (48:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 19:02 val., peržiūros: 1223

Lapkričio 5 dieną, 17:00 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos „Kauno technikos kolegija“ (šeimininkai) ir "Dumblas" (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo svečiai, kurie greitai pasiekė solidų pranašumą ir rungtynių kontrolės nepaleido visų kėlinuku metu. Nors šeimininkai kovojo ir nenuleido rankų, bet galutinis rezultatas skelbė "Dumblo" pranašumą rezultatu 48:70.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana dideliu tempu, kamuolys greitai vaikščiojo tarp krepšininkų, tačiau rezultatyvumas nebuvo aukštas. Gana greitai ėmė ryškėti "Dumblo" ekipos pranašumas, pirmiausia į akis krito išties puikiai veikianti gynyba, žaidėjai drausmingai atsitverdavo varžovus, užtikrintai kovojo po krepšiais ir tai leido pasiekti nedidelį pranašumą. Vistik „Kauno technikos kolegija“ nesugebėjo rasti būdų sėkmingam žaidimui arčiau krepšio, tad vis dažniau bandė atakuoti iš tolimesnių distancijų. Kurį laiką tai buvo labai galingas jų ginklas ir skirtumas ėmė tirpti. Prasidedant ilgajai pertraukai svečių pranašumas jau siekė vos 6 taškelius 32:36.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno technikos kolegija“ dar priminė apie save, bet intriga greitai išnyko. Daugiausia greitų atakų dėka "Dumblas" nutolo ir dabar jau nebeleido skirtumui ištirpti. „Kauno technikos kolegijos" trenerė išbandė įvairius variantus, bet optimalaus penketuko taip ir nepavyko rasti. O šeimininkų puolimas rungtynėms artėjant į pabaigą visiškai sustojo. Vos 5 taškai pelnyti ketvirtojo kėlinuko metu jiems net neleido pagalvoti apie pergalę. Užtikrintai finišavę "Dumblo" krepšininkai laimėjo susitikimą rezultatu 48:70.

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 19 tšk., Nerijus Aleknavičius – 12 tšk., Arminas Čapkauskas – 10 tšk. (14 atk. kam.)

Dumblas: Deimantas Baltrušis – 20 tšk., Paulius Žekonis – 13 tšk., Lukas Steikūnas – 11 tšk., Mantas Didžiulis – 10 tšk.

„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„SRC ‒ 2“ nusileido „Kauno Technikos Kolegijai“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Lietuviški patiekalai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Dumblas“ neturėjo vargo su „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkais (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą. (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Dumblas“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „R2P Sport – 2“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Dumblo“ pergalių seriją nutraukė „Lietuviški Patiekalai“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:35 val.)Po permainingos kovos ‒ „Kauno technikos kolegijos“ pergalė (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:24 val.)