R2P Sport ‒ S/M vs BC „Gazuotas pienas“ (60:75)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

P. Mykolaitis, L. Sutkus, M. Stankevičius surinko po dvigubą dublį, o BC „Gazuotas pienas“ įveikė „R2P Sport – S/M“ šešetuką

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 1201

Sekmadienį, sausio 22 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „R2P Sport – S/M“ ir svečių – BC „Gazuoto pieno“ komandų.

Rungtynės prasidėjo permainingai, bet jas geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 2:6. Visgi, savo žaidimo atradusi „R2P Sport – S/M“ komanda sugebėjo priartėti (9:10). BC „Gazuoto pieno“ spurtas 2:13 ketvirčio viduryje leido jiems atitrūkti nuo varžovų. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė dviženklė svečių persvara – 11:23.

Antrąjame kėlinyje svečiai puolime gerai dalinosi kamuoliu ir padinino „R2P Sport – S/M“ deficitą iki 20 taškų – 13:33. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 4 minutes po P. Mykolaičio tritaškio BC „Gazuoto pieno“ persvara tapo rekordinė – 17:41. Šeimininkų komanda besibaigiant antrajam kėliniui sugebėjo šiek tiek sumažinti varžovų persvarą, tačiau ji vistiek išliko triuškinanti – 22:45.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė, pagaliau savo žaidimą sudarę „R2P Sport – S/M“ krepšininkai pradėjo kontroliuoti įvykius aikštelėje ir po truputį mažinti savo komandos deficitą. Sužaidus šešias minutes BC „Gazuotas pienas“ komandos persvara ištirpo iki 16 taškų (37:53), tačiau J.Pocius ir I.Vanagas pridėjo po tritaškį ir svečiai atsilikinėjo tik 10 taškų. Trijų minučių šeimininkų taškų badą nutraukė M.Semėnas pataikydamas dvitaškį po L. Sutkaus rezultatyvaus perdavimo. Svečiams pavyko išsiaugoti dviženklę persvarą – 44:55.

Ketvirtąjį kėinuką geriau pradėjo BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai, kurie per 5 minutes laimėjo atkarpą 4:12 ir vėl susigrąžino saugią 19 taškų persvarą – 48:67. Per likusį laidą „R2P Sport – S/M“ komandai dar pavyko kiek sumažinti savo deficitą, tačiau nuaidėjus finaliniai rungtynių teisėjo švilpukui jų komanda turėjo pripažinti varžovų pergalę 15 taškų skirtumu – 60:75.

R2P Sport ‒ S/M: Justinas Pocius – 28 tšk. (8 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 18 tšk., Arūnas Rožė – 8 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Pijus Mykolaitis – 20 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Stankevičius – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Juozas Kajokas – 11 tšk., Lukas Sutkus – 10 tšk. (11 rezult. perd.).

Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.) BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.)