ASU darbuotojai vs CPVA (59:54)„Žemės ūkio sektoriaus“ taurė 2014/2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ASU darbuotojai“ iškovojo pirmąją pergalę

2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 13:44 val., peržiūros: 729

Antradienį (12.06), Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "ŽUS" taurės 2015 rungtynės, kuriose susitiko "ASU darbuotojai" (šeimininkai) ir "CPVA". Po permainingos kovos pirmąją pergalę iškovojo "ASU darbuotojai" – 59:54 (11:12, 20:10, 16:16, 12:16).

Pirmasis kėlinys buvo sąlyginai nerezultatyvus. VIsgi pirmieji ryškesnę persvarą įgijo "ASU darbuotojai" (7:2). "CPVA" vėliau kiek atkuto ir sužaidusi sėkmingą atkarpą persvėrė rezultatą ir laimėjo kėlinuką – 11:12.

Antrajame kėlinyje šeimininkai laimėjo atkarpą (13:2) ir išsiveržė į priekį (24:14). Visgi "CPVA" nenuleido rankų ir laimėję sausą atkarpą sumažino skirtumą iki dviejų taškų (24:22). Kėlinį "ASU darbuotojai" taip pat užbaigė sausa atkarpa ir iš dalies atstatė turėtą pranašumą (31:22).

Po ilgosios pertraukos "CPVA" pataikiusi tris tritaškius sumažino skirtumą iki dviejų taškų (33:31). "ASU darbuotojai" ir vėl laimėjo sausą atkarpą ir atstatė septynių taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje žaidimas išsilygino ir po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo devynių taškų skirtumu – 47:38.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai padidino skirtumą iki šešiolikos taškų (56:40). Visgi, kai jau atrodė, kad viskas šiose rungtynėse aišku, eilinį kartą "CPVA" bandė vytis varžovus. Perėmę kelis kamuolius ir sėkmingai apsigynę, svečiai laimėjo atkarpą (0:10), tačiau tai buvo viskas ką pavyko pasiekti ir "CPVA" turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 59:54.

ASU darbuotojai: Gediminas Vasiliauskas – 19 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rolandas Rakštys – 16 tšk., Andrius Kleinauskas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

CPVA: Dimitrian Kondrašov – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Virginijus Virbickas – 20 tšk., Aurimas Banys – 6 tšk.

„ASU darbuotojai“ nesunkiai susitvarkė su „NMA LMT“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:07 val.)„Out of office“ nesunkiai įveikė „ASU darbuotojų“ komandą. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:52 val.)„NMA Kaunas“ įveikė „ASU Darbuotojus“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:47 val.)„NMA“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „ASU darbuotojų“ ekipą. (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:02 val.)Čempionų titulą ginantys „ŽŪM ‒ NŽT“ taip ir neleido „ASU Darbuotojams“ įsiveržti į priekį (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:38 val.)