NMA LMT vs ASU darbuotojai (53:76)„Žemės ūkio sektoriaus“ taurė 2014/2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ASU darbuotojai“ nesunkiai susitvarkė su „NMA LMT“

2015 sausio 13 d., Antradienis, 01:07 val., peržiūros: 747

Pirmadienį, sausio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "ŽŪS" taurės rungtynės, tarp vietos "NMA LMT" ir svečių rolėje buvusių "ASU darbuotojų". Jau nuo pat susitikimo pradžios žaidimo vadžias tvirtai į savo rankas paėmė svečių krepšininkai bei išlaikę iniciatyvą visas rungtynes iškovojo pergalę rezultatu 53:76 (12:18, 13:15, 8:24, 20:19).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atkarpomis, po kurių rezultatas buvo lygus. Tačiau, dar šešis taškus be varžovų atsako pelnę svečiai sugebėjo kiek atitrūkti. Kiek vėliau aikštės šeimininkai bandė vytis priešininkus, tačiau šie po truputį tik tolo. Vis tik, pirmojo kėlinuko pabaigoje "NMA LMT" sugebėjo sumažinti atsilikimą iki šešių taškų. 12:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas tarp komandų klostėsi gana apylygiai ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę "ASU darbuotojai" surengė kelias trumpas, bet "sausas" atkarpas, kurių dėka skirtumas tarp komandų prieš ilgąją pertrauką šoktelėjo iki dvylikos taškų. 25:33.

Po ilgosios pertraukos "ASU darbuotojai" iškart griebė jautį už ragų ir surengę įspūdingą spurtą 2:19 įgijo solidų 25-ių taškų pranašumą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė pelnydami šešis taškus iš eilės, tačiau jie didelės žalos varžovams nepadarė. 33:57.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau jame nei viena komanda nusileisti nesiruošė. Abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau "ASU darbuotojų" žaidime jautėsi šioks toks atsipalaidavimas, kuriuos pasinaudoję "NMA LMT" ekipos žaidėjai laimėjo ketvirtą kėlinuką, tačiau tai įtakos galutiniam rezultatui beveik neturėjo. 53:76.

"NMA LMT": Jonas Valikonis – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Robertas Seredžius – 18 tšk., Andrius Šakalinis – 10 tšk.

"ASU darbuotojai": Andrius Kleinauskas – 23 tšk. (6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Donatas Jonikavičius – 17 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

„NMA Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „NMA LMT“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:28 val.)„ASU darbuotojai“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 13:44 val.)„NMA“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „ASU darbuotojų“ ekipą. (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:02 val.)„NMA Kaunas“ įveikė „ASU Darbuotojus“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Out of office“ nesunkiai įveikė „ASU darbuotojų“ komandą. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:52 val.)Čempionų titulą ginantys „ŽŪM ‒ NŽT“ taip ir neleido „ASU Darbuotojams“ įsiveržti į priekį (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:38 val.)