Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs SK „Vertigo“ (48:56)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 23:17 val., peržiūros: 1252

Pirmadienį, vasario 13 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp turnyrinės lentelės kaimynių – „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (8-5) bei SK „Vertigo“ (6-8) ekipų. Namų pranašumo neturėjo nei viena ekipa, nes abi rungtynes žaidžia toje pačioje salėje.

Pirmo kėlinuko pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po M. Mažeikos tritaškio „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pirmavo 8:7. Visgi, kėlinuko antra pusė buvo ne tokia rezultatyvi, o po šeimininkų ekipos krepšininko K. Kudarausko tolimo metimo rezultatas buvo 15:11.

Antrajame ketvirtyje T. Garliausko ir P. Balčiūno metimai leido SK „Vertigo“ ekipai perimti iniciatyvą ir įsiveržti į priekį 19:25. Tada M.Mažeika atsakė šešiais taškais paeiliui ir išlygino rungtynių rezultatą 25:25. Iki pat kėlinuko pabaigos vyko atkakli ir lygi kova, o jam pasibaigus minimaliu pranašumu 30:31 priekyje buvo SK „Vertigo“.

Trečiajame kėlinuke vėl iniciatyvą į savo rankas perėmė SK „Vertigo“ ir po gražaus M. Čižo prasiveržimo pirmavo 35:41. Per likusias keturias minutes kėlinuke abi ekipos pataikė vos vieną metimą – P.Balčiūnas dvitaškiu metimu padidino svečių persvarą iki 35:43.

Ketvirtajame kėlinuke „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ surengė spurtą ir po taiklių Š. Karūnaičio ir E. Jančausko metimų priartėjo iki minimumo 46:47. Visgi, P. Balčiūno ir K. Žižio duetas rungtynių pabaigoje nulėmė SK „Vertigo“ pergalę 48:56 (15:11, 15:20, 5:12, 13:13).

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Šarūnas Karūnaitis – 11 tšk., Tomas Kmitas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 21 tšk., Tomas Garliauskas – 14 tšk., Kęstutis Žižys – 13 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Šernai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 16:56 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)