Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Kauno savivaldybė & Policija (69:68)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį

2017 sausio 03 d., Antradienis, 06:18 val., peržiūros: 1430

Pirmadienį, sausio 2 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ bei svečių „Kauno savivaldybė & Policija“. Didžiąją rungtynių dalį savas sąlygas diktavo aikštelės šeimininkai, kurie buvo priekyje, o vėliau turėjo įgiję ir dviženklį pranašumą. Visgi, viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinyje, kuomet šeimininkai pradėjo dažnai klysti ir mesti metimus pro šalį, o tai leido svečių ekipai grįžti į rungtynes ir persverti rezultatą. Tačiau fortūna šiandien buvo „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos rankose, kurie paskutinėmis sekundėmis įveikė savo varžovus.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, bet vėliau pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas ir sužaidus pusę kėlinuko, komandas skyrė šeši taškai. Svečių ekipai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki trijų taškų, bet tuomet „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komanda vėl šovė į priekį ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Visgi, kėlinio pabaigoje kiek tvirčiau atrodė „Kauno savivaldybė & Policija“, kuriems pavyko braukti savo deficitą perpus. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 17:13. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo vėl apylygiu žaidimu, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo šeimininkai, kurie po truputį didino savo atotrūkį, kuris pasiekė ir septynių taškų ribą. Visgi, netrukus svečių ekipa, per pusantros minutės, sugebėjo panaikinti atsilikimą ir išlyginti rezultatą. Po minutės pertraukėlės ir šalto dušo atsigavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ surengė 13:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti jau solidoką pranašumą, o dviženklį pranašumą jie išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:31.

Trečiojo kėlinio pradžia nebuvo išimtis ir šį ketvirtį komandos taip pat pradėjo gan apylygiu žaidimu. Svečių ekipa vis bandydavo artėti prie savo varžovų, tačiau šie netrukus atstatydavo dviženklį pranašumą. Praktiškai toks scenarijus ir vyko viso kėlinio metu, tad skirtumas, palyginus su antrojo kėlinio pabaiga, visiškai nepakito – 57:47. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos žaidė taškas į tašką ir sužaidus tris minutes, komandas vis dar skyrė devyni taškai. Tačiau tuomet aukštesnę pavarą įjungė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipa ir pradėjo agresyviai artėti savo varžovų link. Jie laimėjo atkarpą 13:1 ir taip sugebėjo įgyti pranašumą. Tuomet svečių ekipos puolimas kiek pristojo, nes taškus pradėjo rinkti ir aikštelės šeimininkai, bandydami perimti iniciatyvą. Likus žaisti dvejoms minutėms, „Kauno savivaldybė & Policija“ komandos pranašumas buvo minimalus, o per didžiąją likusio laiko dalį nei viena komanda nesugebėjo sėkmingai užpulti ir tai įnešė dar daugiau intrigos į šias rungtynes. Visgi, dienos herojumi tapo „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ žaidėjas N.Bijaminas, kurio reidas, likus žaisti tris sekundes, buvo tikslus ir leido aikštelės šeimininkams persverti rezultatą. Per likusį laiką svečių ekipai nepavyko išsigelbėti, tad galutinis rungtynių rezultatas buvo 69:68.

A.Čekanauskas („Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“):
„Generalinis komandos rėmėjas yra restoranas, tai natūralu, kad visi labai smarkiai atšventė naujųjų metų sutiktuves ir šiandien trūko sveikatos, trūko žaidėjų, buvo maža rotacija ir tiesiog vyrai pavargo. Bet jeigu rimtai, tai žaidėm prieš stiprią komandą, kuri šiandien buvo nusiteikusi laimėti, kovojo dėl kiekvieno kamuolio, bet smagu, kad naujuosius pasitinkam su pergale“.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Arūnas Budrys – 13 tšk., Tomas Kmitas – 12 tšk., Evaldas Jančauskas – 10 tšk.

Kauno savivaldybė & Policija: Tomas Grigalevičius – 18 tšk., Renatas Dabašinskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Kvedaras – 13 tšk., Gytis Rūkas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:20 val.)