Baltic Transline vs SK „Vertigo“ (71:92)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Baltic Transline neatlaikė SK „Vertigo“ mesto iššūkio ir pripažino pastarųjų pranašumą

2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1068

Sekmadienio vakarą 30+ lygoje aštunfinalio kovas pradėjo dar viena pora Baltic Transline namuose priėmė SK „Vertigo“. Nors rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais tiek į vieną tiek į kitą krepšį sužaidus 4 minutes ir minimalia persvara vis dar priekyje būnant šeimininkams SK „Vertigo“ surengė spurtą 11-0, ko pasekoje nutolo ir įgijo dviženklį pranašumą. Iki kėlinio pabaigos tas skirtumas ženkliai ir nepakito, o po pirmųjų 10-ies minučių 17:29 pirmavo svečiai. Antrojo ketvirčio pradžioje 6 taškus pelnė R.Buckus taip dar labiau didindamas atotrūkį tarp komandų šiose rungtynėse. Kėlinio viduryje šeimininkai po M.Leščinskas tritaškio kiek aptirpdė skirtumą iki 26:35, tačiau keletas labai komadiškai žaidusių svečių atkarpų po truputį naikino intrigą šiose rungtynėse, o po 2 ketvirčių 34:52 priekyje SK „Vertigo“.

Trečiojo kėlinuko svečių pradžia 6-0 ko gero atsakė į visus klausimus, nes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 24 taškų žymos. Kėlinio viduryje rezultatui esant 38:64 šeimininkai rado dar jėgų sužaisti atkarpą 9-0 ir sušvelninti atsilikimą iki 17 taškų. Vis tik M.Ručinskas 4 taškai neleido varžovams kurti dar didesnės intrigos, o po trijų ketvirčių 52:68. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje po M.Leščinskas tritaškio skirtumas tirpo iki 58:70, tačiau tai buvo viskas, ką šį vakarą pavyko nuveikti aikštelės šeimininkams Baltic Transline vyrams. Ž.Stašaitis, G.Vasiliauskas dvitaškiai bei M.Ručinskas tritaškis ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 19 taškų atžymos. Iki kėlinio galo komandos dar apsikeitė keletu sėkmingų atakų, o lemiamą dūrį likus porai sekundžių iki rungtynių pabaigos dūrė iš toli pasižymėjęs R.Buckus. 71:92 pergale džiaugėsi SK „Vertigo“ vyrai.

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Klupšas – 13 tšk., Tomas Klimavičius – 11 tšk., Mindaugas Leščinskas – 10 tšk.

SK „Vertigo“: Mantas Ručinskas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Robertas Buckus – 17 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 13 tšk.

„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)SK „Vertigo“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius varžovus (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Baltic Transline“ dviejų rungtynių per pastarąsias dvi dienas neatlaikė ‒ SC „Oriono“ 30+ lygos starte triuškinamu rezultatu nusileido „Uno“ ekipai (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:56 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)