Kauno savivaldybė & Policija vs SK „Vertigo“ (77:59)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“

2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 1632

Sausio 8 dieną „Kauno centro sporto mokyklos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ priemė svečius SK „Vertigo“. „Kauno savivaldybė & Policija“ buvo iškovoję tris pergales ir buvo pralaimėję penkis kartus. „Vertigo“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“, po kurių minutės pertraukėlės paprašė „Vertigo“ (9:4). Po jos dar du taškus pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (11:4). Visgi kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Vertigo“, kurie sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (12:9).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė „Vertigo“, trečią minutę jie buvo priekyje (14:15). Visgi „Kauno savivaldybė & Policija“ netrukus susigrąžino persvarą (18:15). Vėliau komandos žaidė lygiai. Devintą minutę rezultatas buvo lygus (22:22). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Kauno savivaldybė & Policija“, kuriem pavyko įgyti keturių taškų persvarą (27:23).

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (31:23). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Vertigo“ (31:26). Po šių taškų spurtą pradėjo „Kauno savivaldybė & Policija“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (39:26). Kėlinio viduryje penkis taškus be atsako pelnė „Vertigo“ (39:31). Devintą minutę komandas skyrė 11 taškų (49:38). Vėliau spurtą surengė „Kauno savivaldybė & Policija“, kurio metu šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (55:38). Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 18 taškų (57:39).

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkų pranašumas padidėjo iki 23 taškų (62:39). Septintą kėlinio minutę „Vertigo“ ėmė sparčiai vytis varžovus, o šie priversti prašyti minutės pertraukėlės (70:54). Po jos „Kauno savivaldybė & Policija“ sustabdė varžovų spurtą ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:59. „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Vertigo“ pralaimėjo penktą kartą.

„Kauno savivaldybės & Policijos“ treneris R.Miladauskas: „Pirmą kartą šame sezone į rungtynes susirinkome 12 žaidėjų. Paprastai mėgėjų krepšinyje susirinkus daug žaidėjų būna blogai, nes visi nori pažaisti. Šiandien rungtynės buvo išimtis. Mes dažnai rotavome žaidėjus ir buvo labai kokybiškos ir geros rungtynės. Šios rungtynės buvo geriausiai sužaistos šiame sezone. Čia buvo labai rimtos rungtynės, tarp dviejų gerai pasiruošusių komandų. Labai patiko. Nesvarbu, kad varžovai labai daug taškų pralaimėjo, bet buvo gerai pasiruošęs ir puikiai žaidė.“

Kauno savivaldybė & Policija: Giedrius Klimavičius – 18 tšk., Tadas Ališauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Grigalevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Ručinskas – 11 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 10 tšk., Aurimas Dervinskas – 10 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)