Šernai vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (76:63)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Šernai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 16:56 val., peržiūros: 1165

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko 30+ SC „Orionas“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė „Šernai“ (9/2) ir svečių teisėmis atvykę Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“(8/3).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 6:6). Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipai pavyko surengti sėkmingą atkarpą 7:0 ir persverti rezultatą į savas rankas. Kėlinuko pabaigoje „Šernai“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų – 14:16.

Antrame kėlinyje Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ėmė tolti nuo varžovų, tačiau S.Staniulis smeigė keletą tritaškių metimų ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 25:27). Po minutės pertraukėlės . Per likusį laiką Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išlaikė tik minimalų pranašumą – 31:32.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir dviems taškais pirmavo „Šernai“ ( 44:42). Antroje rungtynių pusejė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ buvo pranašesni puolime ir susigrąžino lyderio vaidmenį – 49:52.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo „Šernų“ dviems tolimais metimais . Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir per keletą minučių susikrovė 8 taškų pranašumą ( 62:54). Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ niekaip nepavyko išlipti iš duobės, o šeimininkai su kiekviena ataka didino pranašumo ( 76:56). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Šernai“ iškovojo pergalę, rezultatu – 76:63.

Šernai: Skirmantas Staniulis – 30 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 17 tšk. (11 atk. kam.), Evelinas Bacevičius – 13 tšk., Paulius Juchnevičius – 10 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Audrius Linkus – 18 tšk., Kąstytis Kudarauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk.

Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:20 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.) SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)