DNC prekyba vs Šernai (98:88)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

A. Gedmino tolimi metimai varė į neviltį „Šernus“

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 1002

Sekmadienį, lapkričio 11-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „DNC“ ir svečių „Šernai“ komandos.

Rungynes abi komandos pradėjo ne itin rezultatyiai. Šeimininkus į priekį vedė 8 taškus iš eilės pelnęs L.Čekavičius, o svečių komandos puolime dalyvavo daugiau žaidėjų. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vienas taškas, toks skirtumas išliko ir iki pat kėlinio pabaigos, kurį vienu tašku laimėjo „DNC“ krepšininkai – 20:19. Antrasis ketvirtis prasidėjo galingu šeimininku spurtu. Jie per penkias minutes laimėjo atkarpą 18:2 ir įgijo solidų 17-os taškų pranašumą. Po prastos kėlinio pradžios svečiams pavyko atrasti būdų kaip įveikti varžovų gynybą, o ir patys užkamšė skyles savojoje. Po dviejų T. Rakausko tolimų metimų kėlinio pabaigoje, prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau tik 8 taškai – 48:40.

Po pertraukos žaidimas abiejose aikštelės pusėse išsilygino, abi komandos vis keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė jau tik 4 taškai (58:54), tačiau „Šernams“ tai ir nepavyko labiau prisivyti varžovų. Prieš lemiamą rungtynių dalį šeimininkai turėjo 4 taškų persvarą – 65:61. Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo A. Gedmino tritaškių fiesta, gynėjas pelnė 11 taškų paeiliui ir padėjo savo komandai vėl atitrūkti (76:65). Nors svečiai ir bandė kabintis į rungtynes, tačiau netaiklūs metimai ir klaidos gynyboje neleido „Šernams“ pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse, kurios baigėsi rezultatu – 98:88 (20:19, 28:21, 17:21, 33:27).

P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)Puikus pirmasis kėlinukas nulėmė „Šernų“ pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:05 val.)„Julijanava“ komandai nepavyko pasipriešinti „Šernai“ komandai (2018 lapkričio 24 d., šeštadienis, 22:41 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 19:03 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)