Baltic Transline vs UNO (68:72)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 21:06 val., peržiūros: 664

Sausio 13 d., sekmadienį, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Baltic Transline“ (2/6) ir svečiai – „UNO“ (2/7).

Pirmos atakos metu A.Olberkis pataikė tritaškį, bet nuo tada „UNO“ sunkiai rado kelius link varžovų krepšio. Tuo naudojęsi „Baltic Transline“, vedami T. Gaurilčiko pirmąjį kėlinuką laimėjo 19:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo devyniais G. Šuklevičiaus taškais, kurie leido „UNO“ ekipai išsiveržti į priekį 22:23. Minimalų pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, po kurio pirmavo 33:34.

Trečiajame kėlinuke V.Šimaitis trimis tritaškiais leido „UNO“ nutolti 41:45. Bet tada svečiai užbuksavo puolime, o „Baltic Transline“ persvėrė rungtynių rezultatą 52:49.

Lemiamame ketvirtyje V.Šimaitis smeigė keturis tritaškius, kurie leido „UNO“ ekipai atsiplėšti 60:66. Likus šešioms sekundėms po trijų baudos metimų, kuriuos sumetė A.Keršis, svečių persvara buvo du taškai 68:70. Visgi, G. Šuklevičiaus ranka metant baudos metimus nesudrebėjo ir įtvirtino „UNO“ pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 68:72 (19:12, 14:22, 19:15, 16:23).

G.Šuklevičius („UNO“):

„Šimaitis tuo momentu, kai reikėjo, patraukė mus, o po to susikoncentravome į gynybą, stengėmės neleisti jiems užmesti ir laikyti tą trapią persvarą. Ir išlaikėm.“

Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)