Baltic Transline vs Sporto manija (59:81)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“

2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 693

Vasario 3 d., sekmadienį, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Baltic Transline“ (2/9) ir svečiai – „Sporto manija“ (4/7).

Rungtynes sėkmingiau pradėję ir vėliau greitų atakų pagalba nutolę „Baltic Transline“ pirmą kėlinuką laimėjo 21:14.

Antrajame kėlinuke „Baltic Transline“ spurtavo ir kėlinuko viduryje pirmavo 33:18. Tačiau tada svečių krepšininkai susiėmė, M.Neščiokas sumetė du tritaškius, o „Sporto manija“ priartėjo iki 36:27.

Trečiajame ketvirtyje L. Ivanovo ir A. Juozapaičio metimai leido „Sporto manijai“ spurtuoti ir įpusėjus kėlinukui svečiai jau buvo priekyje 40:47. Šią persvarą „Sporto manija“ išlaikė iki kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 47:54.

Ketvirtame kėlinyje svečiai įtvirtino savo pergalę ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 59:81 (21:14, 15:13, 11:27, 12:27).

„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Sporto manija“ komandos pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)