Timac Agro ‒ LSMU vs Night Club Basement (s) (69:95)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 19:04 val., peržiūros: 967

Gruodžio 15 dieną 17:30 val., LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje susitiko „30+” lygos komandos „Timac Agro – LSMU“ (šeimininkai) ir „Night Club Basement“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 69:95 (24:22, 6:32, 15:19, 24:22).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkų komanda. Per pirmas 3 minutes šeimininkai sumetė 3 tolimus metimus, bei kelis iš po krepšio ir spurtavo rezultatu 15:5. Tačiau neilgai trukus „Night Club Basement“ atgal sumetė kelis tolimus metimus ir kėlinuko viduryje rezultatas lygus. Toliau likusį kėlinio laiką komandos kovojo taškas į tašką ir po pirmo kėlinio priekyje „Timac agro – LSMU“ rezultatu 24:22. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje visiškai sustojo šeimininkų puolimas. Per penkias minutes nepataikė nei vieno taško. Kitoje aikštelės pusėje „Night Club Basement“ nepasikuklino ir per tą patį laiką sumetė 17 taškų bei įgijo 15 taškų pranašumą. Šeimininkai buvo priversti prašyti minutinės pertraukėlės, po kurios pavyko atsidaryti antro kėlinio taškų sąskaitą, tačiau surengti reikalingo spurto nepavyko ir po dviejų kėlinių „Night Club Basement priekyje rezultatu 30:54.

Trečiajame kėlinyje svečiai toliau tęsė savo gero žaidimo atkarpą ir niekaip neleido varžovams jos nutraukti. „Timac Agro – LSMU“ komandos metimai kaip užburti trankėsi į lanką ir niekaip nenorėjo įkristi į vidų, o varžovai puikiai pataikydami didino savo pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo jau 28 taškų skirtumu (45:73). Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje svečiai šiek tiek atleido vadeles ir tuo pasinaudoję šeimininkai stengėsi sumažinti skirtumą, tačiau daugiau nei 20 taškų nepavyko sumažinti ir pergalę šventė „Night Club Basement“ rezultatu 69:95.

“Night Club Basement“ komandos kapitonas P.Počiuipa: „Pirmi metai, kaip žaidžiame šitoje lygoje, nelabai pažįstame varžovus. Per pirmąjį kėlinį prisitaikėme prie varžovų, na o antrame kėlinyje mes puikiai sumetėme, o varžovai puikiai prametė, tad ir įgijome pranašumą, kurio neleidome sumažinti.“

„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Night Club Basement” po permainingos kovos privertė pasiduoti „Timac Agro‒ LSMU “ ekipą. (2020 vasario 21 d., penktadienis, 22:16 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Sporto manija“ iššvaistė persvarą, bet įveikė „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:07 val.)Night Club Basement lengvai įveikė UNO krepšininkus (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 18:44 val.)