Night Club Basement (s) vs UNO (71:75)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai besipriešinę „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą

2020 sausio 21 d., Antradienis, 22:45 val., peržiūros: 705

Antradienį, Sausio 21 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „30+” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Night Club Basement “ bei svečių „UNO“.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė „Night Club Basement “ (2:0). Netrukus tuo pačiu atsakė „UNO“. Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė trys taškai (8:11). Ketverčio pabaigoje „Night Club Basement “ taikliu metimu sumažino varžovų persvarą iki vieno taško – 13:14.

Antro ketverčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o šeimininkai pamažu vijosi varžovus. Prasidėjus ketvirtai minutei komandas skyrė dviejų taškų skirtumas (25:27). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „UNO“, bet netrukus vėl „Night Club Basement ” prisivijo varžovus. Paskutinėmis ketverčio minutėmis toliau vyko atkakli kova, o sužaidus du ketverčius rezultatas buvo – 32:36.

Trečio ketverčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Baigiantis pirmai ketverčio pusei „UNO“ įgijo keturių taškų persvarą. Prasidėjus antrai ketverčio pusei du taškus pelnė šeimininkai (45:53). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „UNO“. Ketverčio pabaigoje „UNO“ persvarą išsaugojo – 49:61.

Ketvirto ketverčio pirmoje pusėje komandos keitėsi vėl taikliais metimais. „Night Club Basement ” tritaškiai pamažu mažino „UNO“ persvarą. Penktą minutę komandas skyrė keturi taškai (61:65). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:5 laimėjo „UNO“. Ketverčio pabaigoje „UNO“ iškovojo pergalę rezultatu – 71:75.

„UNO“ komandos treneris G.Šuklevičius: Kantrybė, šiek tiek užpuolėm ir apsigynėm. Varžovai žaidė lėtą žaidimą, o mūsų buvo 6 žaidėjai, mes nepavargom ir laimėjome.

Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Night Club Basement“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Night Club Basement” po permainingos kovos privertė pasiduoti „Timac Agro‒ LSMU “ ekipą. (2020 vasario 21 d., penktadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ užmėtė „Šilainius“ tolimais metimais (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Sporto manija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Night Club Basement“ krepšininkus (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:40 val.)„Night Club Basement“ tik lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Siusk.lt“ penketuku (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 20:20 val.)