BK Centre vs Baldų sandėlis.lt (80:94)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą.

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 16:43 val., peržiūros: 1231

Sekmadienį, lapkričio 13 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko A lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę BK "Centre" ir svečiuose žaidę "Baldų sandėlis.lt" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Baldų sandėlis.lt" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (8:22). Antrame kėlinyje svečiai toliau didino skirtumą tarp komandų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (24:46). Trečiame kėlinyje komandos pelnė taškų po lygiai – (51:73). Ketvirtame kėlinyje BK "Centre" ekipai pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, bet rungtynes rezultatu – (80:94) laimėjo "Baldų sandėlis.lt".

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Baldų sandėlis.lt" ekipos taškais, vėliau sekė pirmieji "BK Centre" ekipos taškai, po kurių sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (1:4). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai vis dar buvo priekyje rezultatu – (3:7). Antroje kėlinio dalyje sužaidus 3 minutes "Baldų sandėlis.lt" ekipai pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio – (5:17). Per likusį laiką šeimininkai dar leido svečiams padidinti persvarą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (8:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių skirtumas tarp komandų buvo 13 taškų – (14:27). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus, svečiams pavyko dar labiau padidinti skirtumą – (20:36). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pralošė dar vieną atkarpą – (4:10) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (24:46).

Trečią kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandas skyrė 20 taškų – (37:57). Antroje kėlinio dalyje "Baldu sandėlis.lt" ekipai pavyko dar 2 taškais padidinti skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (51:73).

Ketvirtasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečių ekipai, kuriai sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes buvo pavykę padidinti skirtumą iki didžiausio rungtynėse 26 taškų – (61:87). Antroje kėlinio dalyje svečiai šiek tiek atsipalaidavo, pralošė atkarpą – (19:7) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (80:94).

Po laimėtų rungtynių "Baldų sandėlis.lt" ekipos treneris kalbėjo: "Pradžioje rungtynių buvome išsikėlę tikslą neleisti varžovams įmesti 35 taškų, bet paskui vyrukai pavargo, atsipalaidavo, pradėjo mėtyti savanaudiškus metimus ir neįvykdėme savo tikslo. Tai vėliau pradėjome žaisti tiesiog savo malonumui ir tiek."

BK Centre: Pavel Kirilenko – 33 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Denis Malinauskas – 19 tšk., Nikita Malahov – 12 tšk. (10 atk. kam.), Vato Gigauri – 10 tšk.

Baldų sandėlis.lt: Lukas Grabauskas – 33 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Dovydas Šemeklis – 25 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Puikys – 22 tšk. (12 atk. kam.)

„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.)„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)