Advokatų kontora „Konsus“ vs BC „Boom“ (81:84)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Trileryje, pareikalavusiame pratęsimo ‒ Andriaus Urmulevičiaus vedamo BC „Boom“ pergalė

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 23:23 val., peržiūros: 1248

Pirmadienį, gruodžio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, J pogrupio rungtynės, tarp vietos Advokatų kontoros „Konsus“ ir svečių BC „Boom“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek atitrūkę šeimininkai leido priešininkams perimti iniciatyvą bei įgyti dviženklį atotrūkį. Vis tik, solidų deficitą panaikinusi Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pratęsimą, kurio metu vis dėlto palūžo ir turėjo pripažinti priešininkų pergalę rezultatu 81:84 (23:14, 15:23, 16:23, 16:10, 11:14).

Susitikimo pradžioje komandos žaidė apylygiai, todėl po kelių minučių rezultatas buvo lygus. Vis tik, įpusėjus kėlinukui sėkmingą atkarpą sužaidusi Advokatų kontora „Konsus“ įgijo devynių taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos. Antrame kėlinuke fenomenaliai tritaškius pataikęs A. Urmulevičius persvėrė rezultatą BC „Boom“ ekipos pusėn. Bėgant laikui pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau pirmą rungtynių pusę geriau užbaigę šeimininkai išsaugojo minimalią persvarą. 38:37.

Po ilgosios pertraukos apie save ir vėl priminė svečius į priekį traukęs A. Urmulevičius, kuris smeigė dar tris tolimus metimus iš eilės ir taip svariai prisidėjo prie BC „Boom“ spurto, leidusio jiems atitrūkti dvylikos taškų skirtumu. Pačiu laiku susiėmusi Advokatų kontora „Konsus“ taip pat pradėjo rinkti taškus ir mažinti atsilikimą. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandą į priekį timptelėjęs P. Mickūnas padėjo aikštės šeimininkams susigrąžinti iniciatyvą. Nuo to momento pirmaujanti komanda ir vėl keitėsi ne vieną kartą, tačiau pačioje pabaigoje realizavęs abu baudų metimus P. Mickūnas išplėšė šeimininkams pratęsimą. 70:70.

Pratęsimą žymiai geriau pradėjo Advokatų kontora „Konsus“, tačiau vilčių nelaidoję BC „Boom“ snaiperiai smeigė du tolimus metimus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo pusėn. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė gelbėtis, tačiau fortūna šypsojosi svečiams, ko pasekoje jie ir šventė sunkią pergalę, priversdami šeimininkus suklupti pirmą kartą šiame sezone. 81:84.

Po pergalės Laisvydas Gudaitis kalbėjo: „Abi komandos kibiai gynėsi ir aštriai puolė. Aišku, mes labiau sukomės aplink tritaškio zoną, o varžovai daugiau veržėsi, bet lemiamu momentu mums pakrito tritaškiai. Šiandien tikrai, tritaškiai buvo mūsų stiprioji pusė. Aišku, paskui pabaigoje keletas svarbių epizodų gynyboje, kurie ir nulėmė mūsų pergalę“.

Advokatų kontora „Konsus“: Povilas Mickūnas – 30 tšk. (11 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 21 tšk. (19 atk. kam.), Adomas Gendvilas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Stankevičius – 11 tšk.

BC „Boom“: Andrius Urmulevičius – 35 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 16 tšk., Algirdas Jančius – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)Grizliai palaužė vos tryse likusius BC „Boom“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:35 val.)M.Valaičio ir A.Lencevičiaus duetas nukalė pergalę „Grizliams“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Dienos rungtynėse ‒ 44 M. Valaičio taškai, M. Lukmino tritaškis, išplėšęs pratęsimą ir Advokatų kontoros „Konsus“ pergalė (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Pagirtinai iš toli atakavę BC „Boom“ patiesė pogrupio lyderius (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Kėdainiai“ pakankamai nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:09 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)