Dumblas vs MRU VSF (96:66)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų.

2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 18:46 val., peržiūros: 1613

Sekmadienį, vasario 12 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko B lygos "ALT reklama" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Dumblas" ir svečiuose žaidę "MRU VSF" ekipos. Rungtynes kiek sėkmingiau pavyko pradėti "Dumblas" ekipai, kuriai sužaidus pirmas dešimt minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (26:22). Antrame kėlinyje šeimininkų geras žaidimas nesibaigė ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:38). Antroje rungtynių dalyje "MRU VSF" krepšininkams ėmė jaustis pirmasis nuovargis, kuris leido šeimininkams tik dar labiau atitolti. Rungtynės baigėsi rezultatu – (96:66).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Dumblas" ekipos taikliu tolimu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus tolimu metimu pavyko pelnyti ir "MRU VSF" ekipai, po kurių sužaidus minutę rezultatas buvo lygus – (3:3). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkams buvo pavykę atitrūkti rezultatu – (14:9). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis ir likus žaisti apie 2 minutes svečiai jau pirmavo rezultatu – (18:19). Visgi per likusį laiką "Dumblo" ekipai pavyko susigrąžinti minimalią persvarą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (26:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo "MRU VSF" ekipos pelnytais 6 taškais iš eilės, po kurių pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (26:28). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų vis dar buvo lygus – (35:35). Visgi per likusias 3 minutes šeimininkams pavyko surengti spurtą – (12:3) ir antrasis kėlinys kiek netikėtai baigėsi rezultatu – (47:38).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Dumblo" ekipos pelnytais 6 taškais iš eilės. Vėliau sužaidus dar apie 2 minutes komandas jau skyrė 16 taškų – (56:40). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų išaugo iki 18 taškų – (61:43). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai dar 5 taškais padidino skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (72:49).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tik formalumas. Šeimininkai neatsipalaidavo, dar 8 taškais padidino atsilikimą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (96:66).

Po laimėtų rungtynių "Dumblas" ekipos treneris kalbėjo: "Pirmoje rungtynių pusėje sunkiai sekėsi pulti prieš varžovų aikštės gynybą, o paskui antroje rungtynių dalyje turbūt varžovai pavargo, tada pradėjome pataikyti tolimus metimus ir pabėgome nuo savo varžovų."

Dumblas: Tadas Bulotas – 31 tšk., Lukas Steikūnas – 19 tšk. (14 atk. kam.), Tomas Jorudas – 10 tšk., Tomas Pukelevičius – 10 tšk.

MRU VSF: Orestas Margelis – 24 tšk., Matas Zutkis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Rolandas Palčinskas – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Algirdas Batutis – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Dumblas“ be vargo įveikė savo varžovus. (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 12:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „Dumblas“ vos nepralošė rungtynių pabaigoje (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:15 val.)„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ žaidėjai rungtynių pabaigoje palūžo ir paleido pergalę iš savo rankų (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:59 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)