MRU VSF vs Kėdainiai (70:77)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 22:32 val., peržiūros: 2304

Antradienį, lapkričio 15 dieną, VRM sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „MRU VSF“ ir svečių „Kėdainių“ ekipų. Viso susitikimo metu komandos žaidė apylygiai, tačiau žingsneliu priekyje buvo aikštės šeimininkai. Tik ketvirtame kėlinyje sėkmingą atkarpą sužaidę „Kėdainiai“ perėmė iniciatyvą ir išplėšė pergalę rezultatu 70:77 (24:17, 13:19, 18:20, 15:21).

Susitikimą geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau ilgai nesnaudę „Kėdainiai“ netrukus rezultatą išlygino. Toks scenarijus kartojosi ne kartą, tačiau kėlinuką geriau užbaigę „MRU VSF“ žaidėjai įgijo septynių taškų persvarą. Antrame kėlinuke spurtavę svečiai pasivijo priešininkus ir rezultatą persvėrė, taip įgydami minimalų atotrūkį. Kiek vėliau pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau nežymiai geriau antrojo ketvirčio pabaigoje pasirodę aikštės šeimininkai ilsėtis išėjo turėdami vieno taško pranašumą. 37:36.

Po ilgosios pertraukos keturis taškus iš eilės surinkęs T. Lukoševičius ir vėl išvedė „Kėdainius“ į priekį, tačiau čia pat prabilę šeimininkų snaiperiai surengė spurtą 11:0, ko pasekoje „MRU VSF“ įgijo aštuonių taškų atotrūkį. Nepaisant to, ir toliau atkakliai puolime žaidę svečiai vis labiau kibo priešininkams į atlapus, ko pasekoje jų deficitas tik mažėjo, ko pasekoje po trijų kėlinių „Kėdainiai“ jau turėjo minimalią persvarą. Lemiamame ketvirtyje aikštės šeimininkai dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, tačiau kiek vėliau lemiamą atkarpą 2:11 surengę „Kėdainiai“ įgijo aštuonių taškų persvarą, kurios „MRU VSF“ panaikinti jau nebeįstengė. 70:79.

Po apmaudžios nesėkmės Rolandas Palčinskas kalbėjo: „Visas rungtynes laikėm iniciatyvą savo rankose, tad pralaimėjimas labai apmaudus. Iš esmės negalima sakyt, kad kažką darėm blogai. Varžovai gerai gynėsi, buvo sunku užpulti, neveikė pagrindinis mūsų ginklas. Manau, kad pabaigoje jiems tiesiog labiau pasisekė, iššovė jų 8 numeris pataikęs sunkius metimus. Geros rungtynės. Sveikinam varžovus“.

„MRU VSF“: Matas Zutkis – 22 tšk., Rolandas Krasauskas – 10 tšk. (12 atk. kam.), Algirdas Batutis – 9 tšk.

„Kėdainiai“: Einoras Stankus – 27 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 24 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Audrius Lukauskas – 12 tšk.

Dviženklę persvarą išsvaistę „Kėdainiai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „Hermį“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)Emocijos rungtynių pabaigoje pražudė „Kėdainius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)