MRU VSA vs R2P Sport ‒ S/M (76:73)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Oresto Margelio pergalingas metimas išplėšė pergalę „MRU VSA“ (76:73)

2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 1081

Lapkričio 13d., Antradienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre, įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – „R2P Sport ‒ S/M“.

Rungtynes atkaklia kova pradėjo abi ekipos, 6:0 atkarpa pradėjo svečiai, tačiau po to sekė „MRU VSA“ krepšininkų spurtas 16:0 ir įpusėjus pirmąjam kėliniui ekipas skyrė dviženklis skirtumas(16:6). Kėlinio pabaigoje svečiai atsilikimą šiek tiek sušvelnino – 21:16. Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai, kuriems pavyko persverti rezultatą (21:22), o po to ir surengti 9:0 spurtą. Antrame kėlinyje iniciatyvą perėmę svečiai ją išlaikė ir užbaige pirmąją rungtynių pusę 6 taškų pranašumu – 32:38.

Antrąją rungtynių pusę geriau pradėjo „R2P Sport ‒ S/M“, tačiau šeimininkai nepasimetė ir įpusėjus trečiąjam kėliniui varžovus pasivijo ir įgijo 8 taškų pranašumą (52:44). Vėl gi, kėlinį geriau užbaigę svečiai, persverę rezultatą prieš pat ketvirtąjį kėlinį – 56:57. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje vyko atkakli kova, įpusėjus kėliniui komandos nuolat keitėsi pirmaujančios ekipos vaidmeniu. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė 3 taškai, o likus kiek daugiau nei minutei rezultatą išlygino M. Jusčiaus tolimas metimas (73:73), tačiau viską užbaigė O. Margelio tritaškis likus 13 sekundžių. Nors svečiai dar turėjo galimybę rezultatą išlyginti, jų paskutinė ataka buvo nesėkmingą ir pergalę šventė „MRU VSA“ – 76:73 (21:16, 11:22, 24:19, 20:16).

„MRU VSA“ Komandos treneris: Rolandas Palčinskas:

Pirmos sezono rungtynės, buvo labai sunku, realiai nepataikėm savo metimų, nes varžovai visiškai leido laisviem mesti, net gal kažkiek sutrikom, kad sezono pradžioje B lygos čempionai leidžia tiek daug mesti ir jeigu būtume sumetę savo metimus, manau, pergalė būtų žymiai lengvesnė. Labai džiaugiames pergale, atėjus iš C lygos ir susirnkus visiškai nepilnai komandai, trūko gal 5 svarbių žaidėjų kurie žaidė ir praeitą sezoną, tai žiauriai džiaugiames, labai svarbi pergalė.

„Pro Angels“ atsilaikė prieš „MRU VSA“ (67:59) (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:09 val.)B lygoje pergalingai startavę „MRU VSA“ suklupo prieš „ICE“ (60:88) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 23:12 val.)Išlaikė pranašumą KM „Žalgiris“ komandą pavogė pergalę iš „MRU VSA“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Pro Angels“ palaužė „MRU VSA“ (84:70) (2019 sausio 08 d., antradienis, 22:18 val.)5-iese susirinkę „Pro Angels“ nugalėjo „MRU VSA“ (84:78) (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 21:07 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo““ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „MRU VSA“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)