MRU VSA vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (80:87)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 12 d., Antradienis, 20:20 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Kauno autobusai & SK „Vertigo““ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „MRU VSA“

2019 vasario 12 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 879

Antradienį, Vasario 12 – ąją dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centro salėje įvyko B lygos rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSA“ priemė svečius „Kauno autobusai & SK „Vertigo““.

Rungtynes geriau pradėjo "MRU VSA", bet paskui sunkiai jiems sekėsi rinkti taškus, buvo pramesta daug metimų. Žinoma „Kauno autobusai & SK „Vertigo““ komandą pasinaudojo priešininkų klaidomis ir puikiai taikė į krepšį, juos vedė į priekį komandos kapitonas K.Pupinis, kuris per ketvertį sugebėjo pataikyti 12 taškų. Likus iki kėlinio kelioms minutėms svečiai jau turėjo dviženklį pranašumą, o priešininkams nepavyko jo sumažinti – 15:28.

Antro ketverčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o „MRU VSA“ pamažu vijosi varžovus. Nors sužaidus keturias minutes „MRU VSA“ komandą vėl krito į duobę, o ir toliau aukštą tempą diktavę svečiai netrukus šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui turėjo 20 taškų persvarą. Žaidimas buvo atviras, tačiau komandų taiklumas šlubavo, bet kėlinio pabaigojes svečiai vėl užtikrintai sužaidė, jie buvo kovingai nusiteikė ir nežadėjo taip lengvai pasiduoti – 30:54.

Trečiojo ketvirčio pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkams. O.Margelis pelnė tris tolimus metimus iš eilės ir taip parodė, kad rimtai galvoja pakovoti dėl pergalės. Antrojo rungtynių pusė buvo nerezultatyvi, svečiams, jie prametė keletą gerų metimų iš po krepšio, bet vistiek likus žaisti tris minutes dar buvo rungtynėse. Nors šį ketvertį geriau pasirodė „MRU VSA“ komandą ir sugebėjo sumažinti savo atsilikiimą iki 10 taškų – 58:68.

Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „MRU VSA“ ir sumažino savo atsilikimą jau iki 6 taškų. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir vėl turėjo 10 taškų pranašumą savo rankuose. Nors paskui komandos žaidė apylygiai, bet lemiamu momentu „Kauno autobusai & SK „Vertigo““ išlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir prasto varžovų pataikymo ir iškovojo pergalę nervingose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas buvo – 80:87.

„Kauno autobusai & SK „Vertigo““ komandos treneris A.Juodelis: Pirmi du kėliniai atnešė mums pergalę. Paskui buvo nelengva žaisti prieš dvyliką varžovų, kadangi mūsų buvo tik šeši. Svarbiausia šiandiena buvo mūsų pergale.

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ gana lengvai patiesė savo varžovus (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:31 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 21:07 val.)Antroje rungtynių pusėje „Pro Angels“ palaužė „MRU VSA“ (84:70) (2019 sausio 08 d., antradienis, 22:18 val.)„Pro Angels“ atsilaikė prieš „MRU VSA“ (67:59) (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:09 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)„Pro Angels“ puikiu puolimu patiesė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)