KM „Žalgiris“ vs ICE (100:84)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 26 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“

2020 vasario 26 d., Trečiadienis, 22:27 val., peržiūros: 909

Trečiadienį, Vasario 26 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „KM „Žalgiris“ bei svečių „ICE“.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Baigiantis pirmai ketvirčio pusei šeimininkai buvo įgiję šešių taškų persvarą (10:4). „ICE“ neleido varžovams labiau atitrūkti, o baigiantis aštuntai minutei rezultatas buvo lygus (16:16). Kėlinio pabaigoje vieno taškų persvarą įgijo šeimininkai – 18:17. Antrą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet svečių ekipa pelnė 5 taškus be atsako ir taip buvo keliais taškais priekyje Tuomet geresnę atkarpą apturėjo šeimininkai ir vėl kiek pabėgo nuo savo varžovų, tačiau „ICE“ prieš ketvirčio pabaigą pavyko persverti rezultatą ir turėti 5 taškų pranašumą – 40:45.

Trečio ketvirčio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai ketvirčio pusei komandas skyrė tik du taškai (52:50). Netrukus pranašumą susigrąžino „KM „Žalgiris“ (56:50). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis persvarą išlaikė svečiai, kurie sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu – 64:66. Ketvirto ketvirčio pradžioje du taškus pelnė „KM „Žalgiris“ (66:66). Vėliau du taškus pelnė svečiai (66:68). Trečią minutę svečių puolimas užstrigo, o „KM „Žalgiris“ pelnė 6 taškų be atsako (82:76). Septintą minutę tritaškį pataikė šeimininkai. Likus paskutinėms dviems minutėms „KM „Žalgiris“ surengė spurtą 0:11 ir pabėgo nuo varžovų – 91:80. „KM „Žalgiris“ komandai pavyko išlaikyti pranašumą ir laimėti rungtynes rezultatu – 100:84.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo jaunieji „Žalgiriečiai“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:04 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)„KM „Žalgiris“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)GZP ‒ Kolegos tik po atkaklios kovos palaužė KM Žalgiris krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:21 val.)KM „Žalgiris“ nepavyko pasipriešinti „Hipocredit.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)